The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Първата зала за тренировки EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Първата зала за тренировки EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Първата зала за тренировки EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Първата зала за тренировки EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Първата зала за тренировки EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Първата зала за тренировки EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Първата зала за тренировки EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Първата зала за тренировки EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Първата зала за тренировки EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Първата зала за тренировки

+3
Jake Storm
Ерик Скот
Катрин Блейк
7 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Първата зала за тренировки Empty Първата зала за тренировки

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 09:43

Първата зала за тренировки на всички окръзи се намираше в двореца на Панем.Там се намираха какви ли не оръжия,както и доста макети,които служеха за целене с ками...
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 10:14

Направо невероятно.
Когато се държах злобно с почти всички наоколо,човек си казваше,че съм едно от онези раздразнени хора,които не виждат нищо добро в Света.Аз пък си казвах,че днес беше ден за ранно ставане.Нямаше неща,които дразнеха повече.Кой пита някой ментор какво иска?Сутринта отворих очи,с надеждата,че днес беше хубав ден.Времето беше.Слънцето галеше кожата ми с нежните си лъчи.Видях,че е доста рано.Реших да остана още няколко славни часа в леглото,но нямах избор.
Часовникът звънна,но отчаяните опити на ръцете ми да допират възглавницата здраво в лицето ми...единствените отчаяни опити бяха спрени от почукване на вратата.Аз се изправих и закрачих.Отворих я и там видях едно пиколо,което любезно съобщи,че снощи с неясен глас *с пиянски стонове* поръчах събуждане.Да,затова ли плащах?Не обърнах внимание на похотливите очички,които се катереха по тялото ми.Усмихнах се и затворих вратата.
Успях някак да приведа косата си в нормално състояние.Исках да се облека предизвикателно.Сложих си прилепналите дънки и една сравнително разголена горница.Сложих си камата до джоба.Бях готова.Уверих се,че не забравих нещо ,после закрачих към двореца.
Не знаех дали бях достатъчно трезвена,но нямах избор.Единственият начин да си оправя деня беше ...няма значение.
Успях да се домъкна до двореца и отворих ядно вратата.Естествено,пак закъснях.Направих така,че всички да ме разгледат.После отправих своето внимание към трибутите.Не,това не се случва.Там стоеше...онзи от дискотеката.
След всички неща,които направих:
-Значи вие сте трибутите,които са посочени?Какво ли не доживях вече...така...за тези,които не ме познават,аз съм Катрин Блейк,приятно ми е.Аз ще отговарям за вас и ще отговарям за вашите тренировки.При мен важат няколко правила.Никакви побои.Ако аз заложа,ще се замисля.Никакви пиянски изцепки,те са запазена единствена марка за мен.Искам да се размърдате,няма всички да излязат здрави,живи,цели от състезанието.Не търся мамини синчета.Сега искам да видя как се справяте с камите.-хвърлих камата си,която просвистя покрай тях.Естествено,че уцелих.Аз съм победителката от старите игри.Защо онзи беше?Усмихнах се и зачаках.Ставаше доста интересно.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Ерик Скот Сря 11 Апр 2012, 11:27

Бях един от първите там и видях как миналогодишната шампионка влезе.Усмихнах се.Значи това бе момичето, което преодоля всичко.Извадих камата от стената и я запратих към нея.
-Добра си за новото поколение.Добре се представяш за шампионка от миналата година.-Да, определено тя не знаеше кой съм.Усмихнах се и знаех, че сега е време и аз да се представя.-Здравейте, аз съм Ерик Скот и съм един от менторите.Ще ви помагам с каквото мога, но моля ви забравете всякаква гордост и оставете надеждата зад тези стени.Тук вие сте нищо.Това, че сте избрани не значи нищо.Минах през този ад веднъж, но като ви гледам не знам дали някой ще оцелее.-Снех лъка от рамото ми.-Какво чакате?
Ерик Скот
Ерик Скот
Окръг 2
Окръг 2

Брой мнения : 32
Join date : 10.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 11:38

Каква надувка.
Когато спестих усмивката си,човек си казваше,че
аз бях поредното дете с проблемно детство.Почаках трибутите,после вниманието ми се насочи към новодошлия.Беше единственият победител през годината,която аз реших,че трябваше да остана в Панем.Една от грешките в хубавия живот,който водех.Аз се усмихнах и очите ми отново грейнаха с онзи странен пламък.Да,типично за мазохистична извратенячка.Опропастих си животът,но какво?
Да,не ми допадна,че от първата крачка хвърчаха ками,но това не означаваше,че нямаше да си положа своя белег.Дръпнах камата на непознатия и с едно замахване я запратих почти до челото.За разлика от бившият победител,другите не останаха доволни.
Какво?Не бяха доста хора,които излизаха живи.Аз нямаше да се дам:
-Значи Вие сте всеизвестният победител.Аз съм Катрин Блейк,приятно ми е...-отправих ръката си към неговата.Не бях сигурна,че трябва,но...добрите обноски преди всичко.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Ерик Скот Сря 11 Апр 2012, 11:50

Усмихнах се леко надменно.С всяко следващо поколение ставаха все по-слаби.
-Да.Аз съм.Ерик Скот.Приятно ми е.-Поех ръката й.О да беше красива и о, да определено секса щеше да е хубав.-Аз въпросния победител.-Усмихнах се отново.-А вие сте момичето чудо...момичето което оцеля...-Усмихнах се отново и извадих една стрела.-Какво чакате усмихнах се към трибутите.Опънах тетивата с яростна бързина и я пуснах, тя бе запратена към стената, но рикушира и се отправи точно към мен с един замах я улових.-Не сте се събрали да гледате някакво долнопробно риалити...-Обърнах се към Катрин.-Повечето победители не искат и да чуят повече за игрите.Вие обаче сте тук.
Ерик Скот
Ерик Скот
Окръг 2
Окръг 2

Брой мнения : 32
Join date : 10.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Jake Storm Сря 11 Апр 2012, 13:19

Вчера бях получил съобщение на крейзъра си, че тренировките започват от днес.Сутринта отново прегледах съобщението да не би да съм объркал датите, но не бях.Имах махмурлук от снощи, но поне помнех какво се бе случилоЕдна усмивка се появи на лицето ми, когато си припомних снощната вечер.оставаше малко време до началото на тренировките,сложих си слънчевите очила,дънки и тениска и накрая кожено яке и тръгнах към залата.Другите вече се бяха събрали и очаквахме само менторите.аз се бях подпрял на едната стена точно до вратата, като гледах да не заспа преди да чуя прослувутата реч на менторите.Изведнъж с гръм и трясък в залата влезе някакво момиче.Свалих очилата и видях, че това е Катрин.Не това не бе възможно,тя...ама как тя?Блейк беше ментор?Много силно се надявах това да не е така,но след като започна да говори разбрах, че е истина.Лукава усмивка се появи в момента, в който тя се обърна към мен.Да,определено беше стъписана,аз също.Но как не се сетих по-рано за името.Ето от къде ми беше толкова познато.Съобщението ми бе изпратено от нея,но аз изобщо не обърнах внимание на името.Имах голям късмет,че я срещах отново, след като не и казах името си.
Тя започна да си говори с другия ментор,а ние трибутите стояхме и не знаехме какво да правим.Вече бях нарушил няколко от правилата и, но тогава не знаех че е ментор,така че това не се смяташе.
Следкато ни поставиха задача аз се заех с нея,като гледах да не обръщам внимание на красивия си ментор.Тя трябваше да отдели време на всеки от трибутите, така че аз щях да се възползвам пълноценно от моето.
Ето, че дойде и моя ред да говоря с нея.Правих се,че хвърлям ками към мишени, докато просто ги хвърлях безцелно.
-Здравей!-казах аз,когато тя дойде при мен и лепнах една усмивка на лицето си.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 18:17

Съвършена изцепка.
Открих,че има някакви черти на нормално повдение в мен,когато се сетих,че в такива моменти човек иска да умре,както се чувствах.Исках да умра.Усетих,че стоя,сякаш съм изтокана пред незнайника.Аз пробвах да изкарам някакъв звук,но от устните ми излезе само един стон,който показваше колко бях отчаяна.
Желаех да хвана тетивата и да ...нямаше никакъв шанс да намеря начин да обясня странното си повдение снощи.
Нямах обяснение и на поведението на
последния трибут.Никога нямаше да намеря решение.Странно,но после се появи и другият ментор,който сериозно се заинтересува от поведението към трибута.
Пробвах с някакво обяснение,което не успях да измисля.
Усмихнах се на менторът и погледнах отново към трибута,чието име още не знаех.Не успях да обясня,затова успях да се сетих,че никъде не намерих името на последния.Значи бях права.
Поредното хлапе,което си пробваше
късмета.Припомних си последната вечер.За пореден път се запитах.С какво заслужих всичко?Усмихнах се и ядно хвърлих камата си в единия макет:
-Да,аз съм истинска мазохистка...ами Вие?Защо дойдохте?-хванах камата и я сложих в другата си ръка.
Пробвах да не обръщам внимание на онова гласче в главата си.Желаех да разбера какво.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Ерик Скот Сря 11 Апр 2012, 18:24

Отдръпнах се за момент и прошепнах в ухото на едно момиче, което хвърляше ками.
-Малко по-изправена стойка.-Лицето й пламна и без да погледна тя захвърли камата, но вместо към макета към един от останалите трибути.С едно бързо движение успях да предотвратя инцидента.-Съсредоточи се.-Върнах се при г-ца Блейк.-Аз ли?Това е така да наречем професията ми.-Усмихнах се леко.-Миналата година нямах възможност защото имах малко проблеми, но ако ви бях ментор щеше да спечелите доста по-убедително.-Усмихнах се този път доста по - нагло.Нямаше как да не забележа размяната на погледи между нея и един от трибутите.-Да не би да познавате някой от тях?-Посочих с поглед упражняващите се хлапета.
Ерик Скот
Ерик Скот
Окръг 2
Окръг 2

Брой мнения : 32
Join date : 10.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 19:02

Странно решение.

Когато се усмихвах,човек си казваше,че бях едно любезно детенце,което е
добро.Прецених внимателно действията си,които отправях към другите.Нямаше да казвам,че успях да се справя с изпитанията с доста усилия.Аз преживях какви ли не работи,докато стигнах до края.И станах победителката.Но нищо,тренировките едва сега започваха.
Усмихнах се.Не предполагах,че онзи зададе подобни...аз прецених,че успях да спечеля поне малко време,докато успея да измисля какво.
Нищо,трябваше да се направи нещо.И то...нямаше време.
Понечих да хвърля камата,но се спрях.Усетих,че сега се оставих на единственото нещо,което чувствах напоследък.Ядът към всички хора,които
ме изоставиха сама.Бях самичка.Нямах си никого тук:
-Уверявам Ви,нямаше да Ви разочаровам,но се справих добре.Познавам всички трибути...поне така исках...-хвърлих отново камата към далечната.
Не знаех какво.Желаех единствено да забравя,че съм самичка.Бях сама.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Атала Палвин Сря 11 Апр 2012, 19:09

Нервност ли усещаше? Нее, по скоро някакъв вид алергия към всичко противно тук.
Пфхкфдг. Тренировки. Тръпки ли пролазваха по гръбначния й стълб? Като докосваше върха на пръстите си до бузата, можеше предпокойно да отсъди, че е от студа. А тялото й се поклащаше толкова абсурдно в стрелващия се към Тренировъчния център асансьор, че наистина изглеждаше като някой болен от нещо. Предвид, че и почти не бе спала, което се отразяваше на състоянието на лицето й. Но Ата просто прокара пръсти през косата си, отметна я назад и повдигна брадичка, притвори устни и влезе в Първата зала.
Колко... удобно. Да има толкова много хора. Недружелюбни, такива дето или ще те убият или ще помогнат на трибутите си да те убият. Ата повдигна вежди, изскърца безразлично със зъби и с малко изкуствено мятащи се край тялото й ръце се придвижи към някакъв по-усамотен край на залата, отбягвайки преплитане на погледите с когото и да било. Добрее, да видим какво можеше да усъвършенства или научи днес...
Атала Палвин
Атала Палвин
Окръг 7
Окръг 7

Брой мнения : 113
Join date : 07.04.2012
Age : 30
Местожителство : Окръг 7, Панем

За героите ви
Име, Години, Окръг: Атала Палвин, 17, 7-ми
Съюзници:: Адриан Дарси

Върнете се в началото Go down

Първата зала за тренировки Empty Re: Първата зала за тренировки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите