The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Рогът на изобилието EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Рогът на изобилието EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Рогът на изобилието EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Рогът на изобилието EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Рогът на изобилието EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Рогът на изобилието EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Рогът на изобилието EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Рогът на изобилието EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Рогът на изобилието EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Рогът на изобилието

+2
Катрин Блейк
Emily Green
6 posters

Go down

Рогът на изобилието Empty Рогът на изобилието

Писане by Emily Green Съб 07 Апр 2012, 16:45

Пълен е със всичко необходимо за оцеляването в игрите- оръжия, храна, лекарства, но тук биват избити най-много трибути.
Emily Green
Emily Green

Брой мнения : 69
Join date : 07.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Емили Грийн, 21 години, 2-ри окръг
Съюзници:: -

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Катрин Блейк Пет 25 Май 2012, 10:31

Не можеше да е истина.
Когато казвах,че единствено желаех да забравя за Игрите,всеки си казваше,че съм прекалено неблагодарна към съюзниците,но не бях.Всеки ден затварях очи.На крилете на съзнанието сякаш връщах онези странни
моменти,когато пробвах да осъзная какво ставаше.Аз стоях в двореца.Не поглеждах нищо.Само стоях,приковах очите си в пода.Не исках да забравя.Днес беше първата част от Игрите.Днес участниците трябваше да отидат на Рога,където всички спонсори и други организатори сложиха нещата.Не исках дори да осъзная какво чакаше онези от Окръг 1.Да,колкото и да дразнеше Адриан,който не успях да видя на тренировките,имах чувството,че едва не се пръснах от някаква тревога към къдрокоското.
Колкото до синеочкото,нямах нищо.Сърцето се късаше,когато се сетих,че и той е принуден да се изправи срещу другите.Нямах право да пожелая дори успех.Звучи странно,казано от устичката ми,но се притеснявах.
Почесах врата си.Поех към една стая ,където държаха лъковете.Седнах на един стол и затворих очи.Отново бях на битката.
Около нас се чуваха някакви развълнувани гласчета.Повечето дори бяха непълнолетни хлапета от окръг 2.Усетих хиляди чифтове очи,приковани в тялото.И тогава всичко стана.Аз застанах в средата на кръга.Един от хората ,които се бутаха падна извън нещото,после сякаш изчезна.Какво стана?Сякаш пламна.Усетих някаква болка в сърцето,която после слезе някъде в торса.Вкопчих се в една купчина с някакви странни работи,които бяха оцветени в различни цветове.Прокарах ръка през шишето,където успях да различа няколко букви,съединиха се в някакво странно наименование.Беше някакво лекарство.Събрах нещата в чантата си.После някой здраво стисна шията и ме дръпна с всичка сила назад.Аз изпищях.Ноктите на едната ми ръка образуваха няколко следи в лицето на другият участник.Бях сама.Усетих,че нещо спря.Последните секунди изтичаха.Край.Стиснах снимката на сестра си,която не излизаше от джоба.Обещах,че няма да разочаровах отново.Вече бях различна.Аз едва дишах:
-Успях да предада всички ,които някога обичах.Не и теб...-успях да събра сила.Някъде дълбоко в сърцето.Някъде усетих нещо.Сбих се с някакъв,който беше...как ?Опитен,но успях.В последните секудни.Стига,край.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Jake Storm Нед 27 Май 2012, 16:55

So let the game begin!

Игрите започваха,а аз имах чувството, че ще умра още тук, но поне нямаше да се предам без бой.Бях заел мястото си и чаках обявяването на началото.Намирах се на рогът на изобилието, въпреки че аз трябваше да го кръщавам името му нямаше да е същото.На тревата около рога имаше най-различни неща,които щяха да са ми от нужда.За няколко секунди погледа ми обходи цялото място,което бе доста обширно и накрая се спрях на една раница и меч до нея.Нямаше да ходя в рога защото бях сигурен, че там битката щеше да е най-ожесточена, въпреки че ми се искаше да отида и да си избера някакво оръжие.След като секундите изтекоха всички тръгнаха към подаръците, доставени ни от спонсорите.Няколко кратки секунди стоях на мястото си и след това тръгнах да взема набелязаните неща.Стигнах доста бързо, сложих раницата на гърба си, взех меча и тръгнах да бягам към гората.Само веднъж се обърнах преди някой да ме събори на земята.Някакво момче се опита да ме осакати, но аз го одрасках с меча по ръката и той побегна в другата посока.Обърнах се само веднъж към рога и то преди да го изгубя от поглед.Там беше кървава баня, в която ми се искаше да не се намесвам.
От началото на тренировките до сега не съм си мислел, че ще бъде толкова страшно.Всеки бе изкарал на показ тъмната си страна, но аз не исках да се оставя да се променя.Сега в мислите ми бяха хората, които обичах.Най-вече семейството ми и Катрин.До преди няколко дни не можех да си представя какво е преживяла, но сега знаех какво е усещането.Мисълта ми бе прекъсната от шум близо до мен, така че реших да побягна и да се скрия близо до рога.Качих се на едно дърво и заех защитна позиция.Можех да видя как другите трибути още се биеха,но хубавото беше, че никой не се бе сетил за мен.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Чарли Телой. Вто 29 Май 2012, 19:38

Прекрасно.

Напълно прекрасно.
Ето го Чарли - забавния срамежлив интроверт, изправен пред дузина-две чудовищни машини за убиване.
..he doesn't stand a chance, does he?

Засмя се тихо. Всички около него гледаха зомбирано рога, чудейки се какво ли да вземат от там. Чарли.. well, той си нямаше никаква идея. Смяташе да затвори очи и да грабне нещо произволно. Worst case scenario, щеше да има празна раница или нещо.

..три..

С лявата си ръка започна да движи гривната на дясната си ръка* - тя беше малкото нещо, напомнящо му за дома. Малка гривна, направена от нищо, освен малко метал и въжета. Но толкова много спомени, вляти в малко метал и въжета.

..две..

Огледа за последен път противниците си преди да.. ами, започне да ги убива. Затвори очи и въздиша тежко.

..едно..

Сви ръцете си в юмруци. Отвори сините си очи и проследи с поглед, колкото можеше да се обърне, околните му дървета, храсти и прочие. Можеше да се върне, ако успееше да оживее.

Начало.

Честити Игри на Глада.

~dramatic line strike~

Той тичаше, тичаше по-бързо от самите си възможности. Стискаше в ръката си нещо, но не смееше да вдигне поглед от дърветата, за да погледне това, което бе грабнал от рога, преди да започне да бяга панически нанякъде. Не знаеше какво се случва там, не знаеше дали някой ще умре.. Трябваше да се надява, че някой вече е загинал, но просто не можеше.
Не можеше да спре да тича. Не можеше да спре да се крие.
В близък бой нямаше никакъв шанс за оцеляване. Трябваше му стратегия.
И всичко зависеше от това, което бе грабнал (панически, да не забравяме тази дума) от купчинките глупости около рога. Но той не посмя да погледне придобивката.

Не можеше да спре да тича.


*ах, тавтология.
Чарли Телой.
Чарли Телой.
Окръг 5
Окръг 5

Брой мнения : 26
Join date : 08.05.2012

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Атала Палвин Нед 03 Юни 2012, 19:36

С издигането на цилиндъра всичко изведнъж заглъхна и в ушите й се чуваше само бясното бумтене на сърцето й... или каквото бе останало от него.

Нямаше способността да определи дали трепереше, залиташе или нямаше никаква заплаха от физическо неуравновесение. В момента мислеше само как зениците й се смаляваха с всеки изкачен метър и как слънчевата светлина подсказваше, че надежда още имаше.
...Или те заслепяваше, за да те затрудни, просто както всички останали тела на арената. Защото това им беше целта. Всичко тук би трябвало да ме устроено така, че да те унищожи. Или да спомогне за унищожението ти.

Стисна пръсти в юмруци, защото цилиндърът излезе на повърхността и се отвори, а трябваше да съсредоточи цялата си енергия в една точка - най-безопасна й се струваше дланта й в момента.
Разкарай си мислите от главата.
Шейсетте секунди започнаха.
О, моля, моля, моля, можеше ли да избяга?!
Мда. След петдесет и осем секунди това щеше да е най-доброто, което мжоеше да направи.
Зениците й сега възвърнаха що-годе нормалната големина.
Мисли, моментално разкарайте задниците си от съзнанието ми.

Сега в главата й бе единствено схемата на пространството около нея. Имаше много зеленина - само този цвят й пращеше в периферията. Имаше и хълмове. И вода трябваше да има. Добре, засега надеждата продължаваше да я има.
Трубутите.
Стрелна поглед надясно. Никаква идея нямаше колко от тях можеха да оживеят в дивата природа, надяваше се поне повечето да оставят мъртвите си тела тук.
Ирисите й се стрелнаха по всяко тяло в полукръга, после се обърнаха наляво и за миг се спряха върху плочата на Окръг 1. Нямаше никакво време да мисли за Орион сега, оставаха двайсет секунди.

Предметите.
Бяха толкова примамливи и изкушаващи. Раници, пакети, оръжия. Защо за бога очите й шареха по оръжията? Какво нямаше - на светлината проблясваха остриета на блестящи, перфектни кинжали и брадви. По ръцете й пробягнаха тръпки момент преди и псоледната секунда да изтече и краката й просто се изстреляха като най-бързата асоциация, за която мжоехте да се досетите в този момент.

Мислите си бяха отишли. Затова Атала не отговаряше по никакъв начин за причината поради която, под ягодите и всички други плодове, тъмнокоската сега бягаше към оръжията. Не беше сигурна дали някога през живота си бе тичала толкова силно и усилено, колкото сега. Само знаеше, че бе една от първите, които изминаха за толкова малко време разстоянието до тук. И миг не се поколеба, за да огледа периферията, ръката й бе протегната напред, за да грабне двата кинжала върху купчинката от... някакви тъмни неща.

Ножовете бяха в ръцете й и Палвин вдигна рязко глава. Брадва. Разполагаше с една стотна да реши дали щеше да се впусне да пробяга останалите пет метра до нея, или да си спасява кожата.
Е, една стотна бе твърде дълго време в Игрите. Успя да го усети, когато вятърът зад тила й напомни, че нещо се е насочило към нея.
Атала Палвин
Атала Палвин
Окръг 7
Окръг 7

Брой мнения : 113
Join date : 07.04.2012
Age : 30
Местожителство : Окръг 7, Панем

За героите ви
Име, Години, Окръг: Атала Палвин, 17, 7-ми
Съюзници:: Адриан Дарси

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Адриан Дарси Съб 20 Окт 2012, 18:34

Кръв. Кръв.

Това му беше в главата сега. Поправка: това трябваше да му бъде в главата сега. Денят, за който беше тренирал толкова много, денят, за който копнееше от години. Сам си бе поискал да бъде тук, това май вече ви е известно, драги читатели, ала защо не да наблегнем пак на факта? Игрите бяха станали реалност и туйто. Но като че ли в последния момент, точно в последния момент, някакъв глас му нашепваше, че това беше грешно, че може би не би трябвало да се случва така... Глупости. Отърси глава, за да прогони мислите от главата си, докато малката капсула, в която бе пристъпил го извеждаше бавно-бавно на арената.

Адриан никога не се съмняваше в себе си, не подлагаше на съмнение и своите решения и убеждения, защо тогава за такава минимална част от секундата всичко се бе превърнало в едно, такова, голямо... изключение? Бе човешко да се страхуваш, да, ала Дарси нямаше да отдаде тъй странните за него признаци на именно това значение, ами щеше да приеме, че се вълнуваше от адреналина. Току-виж предположението му можеше да се окаже вярно. Усещаше как ръцете му нервно се напрягаха, а междувременно почти се бе изкачил на самата Арена. Гориста и тревиста местност ги заобикаляше, хмм.. Така беше през повечето Игри на глада, така май щеше да бъде и през тази.

А сега и проклетите шейсет секунди, които трябваше да изчака, за да може да се движи, тъй като... Една грешка...

Една грешка и си мъртъв. Една грешка и всичките ти мечти и копнежи щяха да отидат на вятъра. Една грешка и целият този труд, камо ли да не говорим за допълнително положените усилия, щяха да си заминат, да изчезнат също толкова мигновено, колкото стремежите му. Една грешка и...

Уф, май не трябваше и да се отдава на тези си мисли. Колко много ‘трябва’-та бе преминал досега за толкова кратко време, само за промеждутъка от качването и излизането, а сега и бавното и агонизиращо чакане; през колко ли още щяха тъй мъчително да го прекарат? Боботещият глас на водещия звучеше някак гръмко в ушите му, но въпреки това Адриан се напрягаше, колкото се може повече, за да го чуе по-добре. За разлика от повечето трибути нямаше шок (или ако да, то вече бе преминал през него), то той насилваше всичките мускули на тялото си, за да тръгне мигновено, когато стартира цялата тази, така да се каже, забавна игра.

Три..

Две..

Едно..

Нека Игрите на глада да започнат!


Не се усети кога тичаше към Рога с всичка сила. Всичко профучаваше към него със светлинна скорост, но Дарси май бе изключил за заобикалящото го; то не го интересуваше засега. Не го интересуваше и че се откриваше така лесно за противниците си. А и си бе присъщо донякъде трибутите от Окръг 1 винаги да взимат способите за по-добро оцеляване, пръснати тук, ако мога така да се изразя... Бе се решил на тази глупава постъпка от началото, защото не разчиташе особено на бягането. Той никога не бягаше от опасностите, никога. Предпочиташе да се изправя пред тях.

И никаква смелост не се включваше, читателю, не. По-скоро ще наречем тази приумица на нашия герой решителност.

Приближаваше се все повече и повече към кинжалите, трябваше просто да се изкачи върху някаква купчинка с тъмни неща. Ала като че ли цялата съдба не играеше в негова полза, тъй като видя как едно от момичетата също посягаше към тях, секунда по-късно хванала ги. О, не, не, това бяха неговите оръжия. Инстинктивно ръката му посегна към най-близкото острие, пръстите му напипаха дръжка на някакъв малък кунай и Адриан го запрати с всичка сила към нахалницата, която бе дръзнала да вземе тъй желаното от него оръжие.

Правило номер едно: Никога не ядосвайте Адриан. Тогава въпросният ставаше изключително раздразнителен и губеше всякаква представа за познатото. За да подкрепим последното изречение, ще използваме факта, че въобще не бе разпознал госпожица Медуза (както сам си я знаеше), с която се бе запознал преди няколко дена.

Не че знанието за това, пред кого се изправяше, щеше да го спре по някакъв начин, де... но все пак важното е, че бе станал сляп. За околното. Което, от друга страна, го превръщаше в един от ония, най-хладнокръвните убийци.

Не бе запратил куная с цел да я убие, ами по-скоро с това, да избие камите от ръцете й; острието проряза ръката й и се заби съвсем леко в опакото на другата.
„And all that's passed will make it last,
if you never find a way...
to remember my name.“
Адриан Дарси
Адриан Дарси
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 35
Join date : 08.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Адриан Дарси, 17, Окръг 1
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Атала Палвин Съб 20 Окт 2012, 20:13

Трябваше да приеме случващото се като... игра. Такава, която гледаш отстрани и сам управляваш. Като сън. Защото мисълта от възможните изходи *взимайки под претекст много възможната смърт като цяло* би била твърде непоносима, ако Атала й позволеше да изпълни съзнанието й. Така че, забравяйки всички останали "трябва", които бе наложително да изпълнят и двамата наши герои, на случващото се тук и сега вече наистина ТРЯБВАШЕ да му се обърне внимание. Защото настоящето трае само миг. А последствията не могат да бъдат поправени. По последни сведения на Палвин не й се умираше, иначе не би си чупила краката да бърза, за да стигне първа. Но явно не бе съвсем първа, щом някой така бързо я бе застигнал, за да метне предмет от толкова близо до нея... И кой ще да е тази светкавица, подобна на нея?

Все още нямаше време да разбере. Пръстите на ръцете й за малко да изпуснат двата кинжала които стискаше в дясната си ръка. Острието на метнатия по момичето кунай проряза точно тази ръка и после се заби в лявата й. Атага изпусна сподавен писък на свобода и изръмжа от болка и яд, докато внезапно появилата й се решителност все пак да достигне и брадвата, затъпи ослепяващата болка в двата й крайника.

В движение тъмнокоската прибра кинжалите в колана си и изтръгна края на острието на куная от кожата си. Почти не проплака, но успя да хвърли през рамо оръжието с надежда да осакати някого. За това време краката й я бяха довели до скъпата й брадва и миг по-късно капки кръв бяха останали на мястото, където пособието за дърводобив преди мъничко стоеше. Сега вече можеше да си позволи някъде към секунда да се обърне и да види съществото, което щеше да вкуси отмъщението на Палвин. Завеса от тъмната коса на светлоочката мощно се завъртя и Ата се обърна с лице към врага. На около пет метра стоящ от нея, по някакъв начин в абсолютната надменна стойка, в която го беше оставила няколко вечери преди това.

Заедно с изникването на името му в главата й, също толкова мощна вълна от негативни чувства се надигна у тъмнокоската, докато погледът й го пронизваше. Нещо друго обаче също пронизваше нея. Болка.

Болката не бе страшно нещо. Може да се пренебрегне, ако си достатъчно силен е способна да бъде затъпена. Но също можеше и да те докара до лудост. Въпреки това никой не е умирал от болка... нали? Тя просто те сплашва. Но в нещо като Игрите на глада всяко сплашване играе значителна роля върху съсипването на психиката ти, така че в момента процеждащата се от кожата на ръцете й кръв бе доста явен показател, че тялото й не бе в блажено състояние баш в момента. Ала съзнанието на Палвин беше твърде заето с още милион други неща, за да успее да подреди приоритетите си сега. А, впрочем, междувременно сегато отминаваше...

Медуза и Орион тъкмо си засякоха погледите, когато въздухът около момичето отново се раздвижи. Вратът й рязко се извърна наляво, за да засече как лудешкия блясък в очите на някакъв трибут се опитваше да ги достигне, държейки заплашителен боздуган. Мамка му. Видът на масивното оръжие в ръцете на някой, навярно голям колкото нея, предизвика поалзваше тръпки по гръбнака на светлоочката. Картини на детски пръсти, обвити около камшици или катари обезобразяващи тялото й изникнаха пред очите на Ата за момент и съсредоточението й отиде на вятъра. Мигът на разсейване не остана незабелязан от трибута, настигащ героите ни, и един замах на боздугана веднагически бе насочен към тъмнокоската ни. Лошо бе, че точно в този миг ръцете й бяха изтръпнали, а единственият рефлекс, надигащ се дълбоко от тялото й, бе този, да парира. И сега как се бягаше от обхвата на масивно оръжие като онова? Кинжалите изведнъж се стори твърде безполезни за Палвин.
Атала Палвин
Атала Палвин
Окръг 7
Окръг 7

Брой мнения : 113
Join date : 07.04.2012
Age : 30
Местожителство : Окръг 7, Панем

За героите ви
Име, Години, Окръг: Атала Палвин, 17, 7-ми
Съюзници:: Адриан Дарси

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Адриан Дарси Нед 21 Окт 2012, 10:20

Да бъдеш от Окръг 1 значи да си от онези, които се нахвърлят веднага на по-слабите още в Кървавата битка, на която по-скоро й подхождаше името „масово клане“. В тази забавна сцена (не забелязвате ли, драги читателю, как всичко се оформяше пред нас със същите твърде забавни, скоро може би и смешни признаци?) помагаха и останалите от вторите и четвъртите окръзи дори... Ала задължително и от първите, не поредното ‘трябва’ от страна на нашия герой.

Странното беше, че Адриан Дарси не бе убил все още никого... а бяха изминали трийсет секунди, че може и повече от началото на играта; какво постижение! О, не, като че ли за младежа по-важното бе да достигне своите си оръжия, тези, с които най-добре можеше да играе, а след това да отпраши на някъде... сам. (Тук ще вметнем, че Дарси по никакъв начин не включваше в сметките си да се съюзява с друг трибут. Не харесваше особено лицемерието, нищо че и той бе такъв понякога, а и не щеше да взима и риска да го пронижат, докато спи. Току-виж това се случило още на първата вечер, така че - по-добре не.) А предполагаемото убиване щеше само да го забави със стотни, секунди, минута може би, а това вече можеше да му коства прекалено много; така щеше да бъде лесно открита мишена за някого другиго, в целта си Адриан да елиминира друг играч самият е свалил гарда си и сега един от останалите трибути наоколо, които не участват в задаващото се кръвопролитие, се опитва да го убие. Има и такива; бе ги виждал от време на време в игрите през изминалите години - и от най-малкото разсейване за най-добрите изчезваше всичко. Рядко се получаваше така, да, но вероятността си съществуваше.

Не се спря и за миг да тича; все повече и все повече се приближаваше до целта си, докато тъкмо не бе стигнал и изведнъж натрапник се появи отникъде. Уф, защо винаги се случваше така? Тъкмо досега си мислеше, че ако се движи по-бързо и по-незабелязано (едва ли) към само една набелязана от него цел, то нямаше да му се изпречат такива препятствия. О, иронио на съдбата, докога ли щеше да го преследваш?

После започна да се осъзнава лека-полека и разбра, че този не се стремеше към него, ами към неговата мишена. О, сега щяхме да крадем ли? Не че нещо, би го оставил да я убие, ама... Тогава срещна погледите си с момичето и схвана напълно. О, Медуза. Пред него стоеше Медуза. Май тези велики двама герои така и така щяха да се изправят в битка, ала пък натрапникът... Споменахме ли колко много Адриан мразеше, когато му се бъркаха в работите? Дори и битките, хмм? Тя извърна главата си към другия, но не направи нищо; не бе изпуснала кинжалите, държеше ги здраво, ала не направи и нищо, за да отбие удара, който се насочваше към нея.

Нашият герой хвана отново най-близкото нещо и го запрати. Този път не бе хванал някакво острие, ами ябълка. Най-обикновена ябълка. Уцели го в лицето, онзи се обърка за миг от това, кой го беше хвърлил по него, но и въпросното забавяне бе напълно достатъчно; още на следващата секунда от някъде другаде го прониза стрела.

Най-накрая стигна до нея, ръцете му хванаха нейните, опитвайки се да откопчи ножовете, но Медуза ги бе стиснала в такава желязна хватка поради шока, че колкото и да се опитваше Адриан, не можеше да си ги вземе.

- По дяволите... - процеди през зъби, а после и няколко пъти го повтори; трябваха му. Нещо просвистя за пореден път около тях и той я бутна на земята, за да залегнат и двамата. А сега какво щеше да прави?

‘Мисли, мисли....’ - повтаряше си наум. Уф... Прекалено много мислене в прекалено напечени ситуации; най не му харесваше, когато е притиснат в ъгъла от всичко останало. Не можеше просто да я зареже, тя не можеше и да пусне кинжалите, тогава ще трябваше да я вземе; до това заключение бе стигнал. Уф. Така или иначе щеше да я носи със себе си насам-натам, можеше да я използва за раница... разкопча якето на екипа й и положи няколко пакетчета с храна, две малки, празни бутилки и малко шишенце с йод (хубаво, че се намираха точно близо до мястото с храната), закопча наново якето й, така че храната да не падне на земята, ръцете му се увиха около тялото й, вдигна я и се запъти по най-бързия начин към гората, та да може да се скрие.

Така, така... не бе предполагал, че ще вземе някой със себе си; май неговите Игри щяха да протекат по по-особен и вероятно интересен начин... за него естествено...нали?
Адриан Дарси
Адриан Дарси
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 35
Join date : 08.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Адриан Дарси, 17, Окръг 1
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Рогът на изобилието Empty Re: Рогът на изобилието

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите