The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Стая 69 Джеймс Старк EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Стая 69 Джеймс Старк EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Стая 69 Джеймс Старк EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Стая 69 Джеймс Старк EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Стая 69 Джеймс Старк EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Стая 69 Джеймс Старк EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Стая 69 Джеймс Старк EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Стая 69 Джеймс Старк EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Стая 69 Джеймс Старк EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Стая 69 Джеймс Старк

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Джеймс Старк Чет 17 Май 2012, 17:35

Малка уютна стайчка, която му служеше за почивка. Нямаше много екстри, но и не му и трябваха.
Джеймс Старк
Джеймс Старк
Окръг 3
Окръг 3

Брой мнения : 18
Join date : 15.05.2012

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Джеймс Старк Чет 17 Май 2012, 17:38

Джеймс се прибра след тренировка. Беше целия потен, защото се беше претоварил, но знаеше как щеше да възвърне енергията си. Влезе под душа и пусна студената вода. Водата обля тялото му и той усети прилива на енергия. Това го накара да затвори очи и да се отпусне за секунда, когато се почука на вратата. Спря водата и потърси кърпа. Беше забравил да си вземе, но и почти не ползваше. Излезе от ваната и тръгна към вратата, но леко се подхлъзна. След това запази равновесие и се хвана за един шкаф. Издиша и си каза "За малко", но чу второ потропване на вратата. Изтича до нея и отвори, като подаде само главата си и много малка част от голото си тяло. Погледна и попита:
-Катрин? Какво правиш тук? - Не звучеше учуден, а по-скоро изненадан.. приятно изненадан.
Джеймс Старк
Джеймс Старк
Окръг 3
Окръг 3

Брой мнения : 18
Join date : 15.05.2012

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Катрин Блейк Чет 17 Май 2012, 18:11

Аха,няма как да не е прецакан ден.
Когато казвах,че дразнех хората с удоволствие,всеки си казваше,че съм някак обременена емоционално,но не бях.Стигаше ми да зная,че всичко един ден ще бъде хубаво.Един ден отварях.Върявях към хотела.Поне знаех,че ще задлъженея на
кмета.Какво значеше ли?Че бях уморена от вечни лъжи,които чувах,че спях с участнците.Забавно.Единственият човек,който сега разбираше...усещах,че връзката засега беше добре.Но нямах намерение да водя сериозни неща.Бях прекалено уязвима след последните си връзки.Единственото,което сега желаех.Чувствах ли нещо?Да,но какво?Докато водех онази дразнеща беседа,успях да открия стаята на другия.
На вратата застана някой,който не срещах отдавна.Не желаех да срешна никого днес.Особено след Ерик.Аз показах листчето:
-На теб на какво ти прелича?От кмета е.-хвърлих парчето.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Джеймс Старк Нед 27 Май 2012, 01:27

Загледах нещото и казах:
-Ами.. благодаря, но.. какво е това.. както и да е.. зарежи.. - след тези думи просто започнах да си търся кърпа и след , като се покрих и казах:
-Влез.. - стаята беше подредена. Мразех да съм разхвърлян. Загледах бившата ми любов, с която вече бяхме само приятели и допълних:
-Та.. какво е това нещо от кмета и.. защо ми го носиш.. - и я загледах любопитно, защото си нямах на идея какво е това и защо го получавам от нея.
Джеймс Старк
Джеймс Старк
Окръг 3
Окръг 3

Брой мнения : 18
Join date : 15.05.2012

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Катрин Блейк Нед 27 Май 2012, 16:10

Лоша работа.
Когато казвах,че обичах да забърквам различни интриги,всеки си казваше,че съм истинска кучка,но не бях.Исках да живея.Всеки ден мислех само как ще усетя вятъра в косите си.Аз стоях на вратата.Усещах нещо.Не знаех дали беше добре да нося онова.Но не знаех,че Дийн отново е в прекрасната столица Капитол.Не трябваше.С усмивка седнах на един диван.
Стараейки се да не срещна очите на Дийн отново.Аз тръгнах към другият ментор.Зачетох няколко думи от поканата.Аз взех една хавлия:
-Държиш покана за откриването.Всички ще са там...-подадох хавлията.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Джеймс Старк Нед 27 Май 2012, 16:17

Погледнах я и казах:
-Ами.. вече покрих тялото си. - след това се усетих и казах:
-Но ако искаш да ползваш моята баня.. нямам нищо против.. - след тези думи просто я придърпах и седнахме на дивана. Взех поканата и казах:
-Хм.. странно.. - погледнах Катрин и казах:
-Едва ли биха ме поканили там.. мисля, че някой иска да ме види и не знам какво е толкова специално в тази покана, но.. не знам.. просто не знам.. да отида ли? - и я загледах любопитно.
Джеймс Старк
Джеймс Старк
Окръг 3
Окръг 3

Брой мнения : 18
Join date : 15.05.2012

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Катрин Блейк Нед 27 Май 2012, 16:30

Имаше едно нещо,което дразнеше повече от него.
Когато казвах,че вече не гледах в далечното ни общо интимно минало,всеки си казваше,че
съм една лъжкиня,но не бях.Научих ,че провалът е на една крачка.Успявах да открия правилните решения ,но не толкова.
Аз пробвах да предада някакво изрежение,което да не покаже.Да,бях доста рязка.Но не испусках писмото от очи.Напоследък всичко,свързано с кмета и другите различни дела привличаха вниманието на всеки един.Дийн успя да ме изкара от онова
дразнещо състояние.Беше различен.Аз бях различна.Вече нямаше и следа от онова любозно дете,което бях преди.Двамата преживяхме доста заедно.Лоши,хубави неща.Усмихнах се.
Аз повдигнах очи:
-Доста време
отмина от последната ни среща.Какво прави толкова дни далеч от Окръг 3?Нали си роден там?-сведох глава.Странно за човек с подобен характер ли?
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Джеймс Старк Нед 27 Май 2012, 16:38

Боже.. винаги искаше да знае всичко. Винаги искаше да разпитва и да не споделя нищо. Просто я погледнах в сините очи и й казах:
-Имах задачи... нищо важно.. само няколко смъртни случая - след тези думи се усмихнах и попитах:
-Понеже много разпитваш... и понеже явно все още съм ти интересен, това значи ли че изпитваш нещо към мен, защото до колкото си спомням последния път, когато се видяхме или по-скоро те видях.. ти ме замяраше с обувките си и ми викаше, че повече не искаш да ме виждаш, а сега изведнъж се появяваш на вратата ми.. странно е... и ако ще ми говориш само за глупавите игри.. по-добре се откажи, защото.. ами.. мина доста време, от както съм участвал в такива неща. Вече не съм в светлината на прожекторите и никой от този град не ме обича.. заради миналото ни.. мисля, че хората ме намразиха..
Джеймс Старк
Джеймс Старк
Окръг 3
Окръг 3

Брой мнения : 18
Join date : 15.05.2012

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Катрин Блейк Нед 27 Май 2012, 16:51

Направо чист яд.
Когато казвах,че харесвах сериозни отношения,всеки си казваше,че съм прекалено вглъбена в онези хубави приказки,където принцът намира любовта,но не бях.Предпочитах да остана някъде сама пред онова да ме наранят.Чувах хлипането.Аз държах повече на сърцето.Дръпнах чертата.Сложих един неприятен ,но съвсем ясен край при виждането ни.Хубаво,беше неприятно.Прекалено лошо.Не исках да зарежа Дийн,но нещата приключиха при нещо.
Не исках да се сетя колко страдах.Затова не исках връзки.Но когато станах победител...живота придоби някакво значение.Самотата беше неприятна.Успях да скрия.Аз погалих ръката на Дийн,сякаш нищо не се случваше.Чисто приятелско.Нищо повече,нали?
Аз разроших косата:
-Ако знаех,нямаше да дойда...прекалено съм натоварена.Добре,още ли стои белега от крушето при поснета ни среща?-прокарах четката през косата.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Джеймс Старк Нед 27 Май 2012, 17:09

Засмях се и казах:
-Ами не.. но.. все още си спомням, че се скарахме на темата кой иска да правим секс и кой не... - след тези думи я погледнах и допълних:
-Така де.. ти имаше огромното желание да го направим и да сме още по.. свързани, но.. явно.. на мен тази идея не ми хареса и.. бяхме деца.. - след тези думи издишах и попитах:
-Сега как си? Имаш ли си приятел или все още смяташ, че е по-добре да си сама, за да не е слабото ти място той?
Джеймс Старк
Джеймс Старк
Окръг 3
Окръг 3

Брой мнения : 18
Join date : 15.05.2012

Върнете се в началото Go down

Стая 69 Джеймс Старк Empty Re: Стая 69 Джеймс Старк

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите