The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
В дискотеката EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
В дискотеката EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
В дискотеката EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
В дискотеката EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
В дискотеката EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
В дискотеката EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
В дискотеката EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
В дискотеката EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
В дискотеката EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







В дискотеката

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

В дискотеката Empty В дискотеката

Писане by Lily. Нед 08 Апр 2012, 17:58

В дискотеката Platinium_01
Lily.
Lily.
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 18
Join date : 07.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Лилиън Локууд,18.1.
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Пон 09 Апр 2012, 17:33

Разхождах се из Капитол през целия ден.Деня ми мина много странно, като изключим факта, че още не бе свършила.Не ми се мислеше какво можеше да стане след като сутринта първо ме гониха кучета, естествено, заради прекрасния ми брат, после някакви хора се опитаха да ме нападнат и на всичкото отгоре успяха да се измъкнат точно преди да тръгна да ги гоня.Трябваше да се опитам да ги хвана, но знаех че това е поредния номер.С веки ден омразата към брат ми нарастваше и нямаше да го изтърпя ако продължаваше така.Докато вървях, към къщата в която бях отседнал минах покрай някаква дискотека и реших да удавя мъката си с алкохол.Влязох и се отправих към бара, вътре беше уютно, но тъй като бях със слънчеви очила не виждах нищо освен красивите момичета, които танцуваха.Лукава усмивка веднага се появи на лицето ми и мислите ми станаха по интересни.
Седнах до едно момиче на бара и изчаках бармана.Когато той дойде си поръчах водка и му прошепнах да занесе питие от мистериозен обожател на момичето до мен.Надявах се така да спечеля вниманието и и да направя вечерта си по-хубава.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Пон 09 Апр 2012, 17:49

Хубава вечер.
Ако изключа,че вече успях да настроя половината ръководители срещу скромната си особа,човек ще каже,че всичко върви добре.Понеже бях част от ръководството на ''Игрите'' ,трябваше да направя така,че поне да изглеждам нормална,а не да правя така,че всички да ме мислят за извратена...кучка.
Слънчевите лъчи нажно галеха кожата.Ако трябва да бъде честна,исках да направя толкова неща,които включваха конско от останалите ръководители и една хубава вечер в районното,придружена от банда обирджии.
Крачех из улиците,забила поглед в земята.Нямах намерение да се насочвам към прекрасната сграда,където се намираха предполагаемите бъдещи самоубийци *участници*.Колко забавно.
Не желаех да имам контакти с другите ментори,но нямах никаквъв избор.Следващият етап от отрватителния ден продължаваше.Вмъкнах се в някаква дискотека.Нямах никакво желание да отивам на дансинга.Въобще не исках да се правя на великата денсърка.Блъснах се в някаква наперена женичка,която ме погледна ,сякаш съм я отровила.Какво гледаше?Не,нямаше да вдигам разправии днес.
Утринната кавга с менторите на Окръг 3 ...още имах силно главоболие.Седнах на някакъв разбит стол и си поръчах питието.Разбраният барман продължаваше да си чисти чашата.Ударих с ръка,но не успях да привлека нищо към себе си,освен една аптечка.Изведнъж барманът се насочи
към мен и ми избута чаша с някаква странна течност в нея.После ми каза,че е от някакъв таен нещастник *обожател*.Какво?Само това ми трябваше...разгонено хлапе.
Опитах течността.Поне имаше вкус за питиета.Прозинах се:
-Кажи на този ''незнайник'',че не съм толкова страшна,че да не ме заговори сам...-отговорих аз.
Да,застрашителният тон ,който излезе от гълото...сравнително плашеше.Нищо,беше чудесно,че поне ще се позабвлявам.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Пон 09 Апр 2012, 18:16

Музика.Главоболие.Алкохол.Изгаряне.Красота.Напереност.Незнайника.
Това бяха думите, които се въртяха из главицата ми.Първо не чувах нищо друго освен музика и вече ме болеше главата от такъв огромен шум.Пиех алкохол и езикът ми изгаряше, но това не можеше да се сравни с красотата на момичето,което стоеше до мен.Харесвах това,че е наперена,но се надява поне малко да привлека вниманието и.Аз бях незнайника,който трябваше да я заговори, но тази страна на романтик зае връх в мен.Надигнах чашата си и изпих прозрачната течност.Свалих очилата си , и ледено сините ми очи грейнаха в това място, поставих ги на плота и тръгнах към прекрасното създание, за да се представя.Тона, с който говореше изобщо не ме изплаши, просто тя беше от по-твърдите момичета.
Застанах близо до нея, хванах ръката и и я придърпах към себе си.Тъй като не го очакваше попадна точно в ръцете ми.Погледнах я право в очите и се усмихнах чаровно, а тя ме гледаше странно, все едно съм някой идиот, но в главата ми това изглеждаше по-добре.
-Незнайника реши да се появи и да се представи!-казах аз, като я пуснах, чаквайки реакцията и.


Последната промяна е направена от Jake Storm на Пон 09 Апр 2012, 18:38; мнението е било променяно общо 1 път
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Пон 09 Апр 2012, 18:32

Направо без думи.
Ако реша да не включа краткият крясък да свали ръцете си от талията ми,всеки ще си каже,че срещата е приятна.Никак даже.Реших да не крещя,а демонстративно показвах какво желая.Чудех се...как ли ще реагира един разглезен сваляч,ако сега реша съвсем доброжелателно да му покажа един нож със стоменено острие.Предметът стоеше спокойно в едно отделение на дънките ми,които бяха прилепнали.Аз се усмихнах любезно.Хубави очички.Поразгледах отблизо странният човек.Имаше нещо,което ми харесваше.Не,аз не бях от онези разглезени госпожички,които бяха близо до нас.Защо не отиде да бара нещо друго?
Усетих как барманът започна да се смее зад нас,но един мой любезен жест го накара да продължи да чисти чашата ,която вече щеше да се счупи.
Усетих дъхът на непознатия по шията си,това ме накара да се отскубна от ръцете му.Доста грубо.
Понечих към чашата и я побутнах към човека:
-Не знаех ,че съм толкова страшна,че да не ме заговориш направо...ще ми кажеш ли името си или ще продължиш да ме стискаш?-казах аз.
Устните мис е движеха съвсем бавно,но съвсем близо до него.Какво?Дискотеката беше доста тясна.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Пон 09 Апр 2012, 18:54

Следващите и движения ме чудиха.По принцип досега всяко едно момиче щеше да е в краката ми, но по някаква странна причина нещо в нея ме привличаше.Беше различна, странно различна, но красива.Можеше да се прави на твърда,но мен нищо не можеше да ме изплаши.
-Аз не действам така!Аз съм от срамежливите хора, които ги е страх да заговорят момиче!-казах аз и после и го изимитирах с много мимики.Знаех, че в този момент приличам, на някой който е обърнал резбата, но поне успях да я накарам да се усмихне малко.Почувствах някакво удволетворение от това, което направих, но това се случваше за първи път.
Имаше прекалено много хора в дискотеката и ние трябваше да стоим много близо един до друг.Признавам, че това ми харесваше,усещах дъха и по кожата си и онази лукава усмивка от влизането ми отново се появи.Приближих се още повече към нея и сега телата ни бяха долепени едно до друго.
-Танцувай с мен и може би ще ти кажа името си!-прошепнах това в ухото и говорейки бавно,а след това без да чакам отговора и, тръгнах към дансинга с надеждата,че ще ме последва.Обърнах се и с изненада открих,че тя ме е последвала.
-Ти си тук?Толкова много ли искаш да разбереш името на незнайника?
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Вто 10 Апр 2012, 08:00

Колко забавно.
Когато изключа,че този непознат прекаляваше,всеки ще си каже,че в рошавата главица се въртеше някаква мисъл,че той е симпатичен.Самочувствието е хубаво нещо.Но в границите.Не исках да си призная,че ми стана доста симпатичен,но само в границите на добрите обноски,които притежавах.
Аз го последвах,но не продумах нищо.Не желаех спорове,особено с човек,който познавах от ...дори не помнех колко.
Ама той имаше доверие в себе си.Дори прекалено.Кой каза,че го последвах,защото постепенно ставаше някак.Скромността определено не беше качество на онзи.Нищо,понякога е хубаво да имаш поне грам самочувствие.Аз също бях скромна.
Добре,понякога аз също прекалявах,но.
Сравнително високата музика вече рязко забумтя в ушите ми.Нищо,поне онова питие дойде добре на настройката ми към синеокия.Какви хубави...очи.
Каквото и да кажа,нямаше как да не включа,че дискотеката беше сравнително голяма,но ...днес нямах шанс да стоя далеч от непознатия,защото се виждаше една хубава възможност да бъда смазана от останалите,защото всички вече бяха сравните добре подкрепени с една хубава чашка.
Бармантът продължаваше да чисти чашата,но постоянно се хилеше.Ако се хилеше на нас,нямаше да доживее сутринта.
Приближих се и се впуснах в ритъма на музиката.Да,харесвах подобни шумни сборища.Понякога ги обичах.
Да се върна на синеочкото:
-Само се опитвам да направя денят интересен.От всичко,което стана днес...а и искам да разбера защо не предложи питие на някоя от дансинга.-поклатих глава аз.
Не знаеше ,че лъжа.Поне така исках.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Вто 10 Апр 2012, 12:36

В този момент най-вероятно си мислеше, че съм някакъв надувко, но това беше част от имиджа ми, пък и я изпробвах дали ме слуша, защото повечето момичета просто се правеха, че се заинтересувани от мен, заради това, че бях богат.Музиката думтеше в главата ми затова почти не я чувах, така че това бе идеалната причина да се приближа още повече към нея, пък и дискотеката беше препълнена.Не вярвах, че могат да се съберат толкова хора на това място, но ето че грешах.Момичето пред мен започна да се движи в такт с музиката и аз я последвах.След като песента свърши тя се обърна към мен и ме изгледа преценяващо,а след това ми зададе въпрос, на който щеше да ми трябва малко време, за да отговоря.Защо бях избрал нея?Тя беше различна от другите, но по хубав начин.Не се страхуваше да бъде себе си, пък и беше много красива.Боже имах чувството, че хлътвам по нея, но това бе невъзможно, та аз дори не я познавах.
-Теб си харесах!Ти си различна от другите!-казах аз,докато усмивката на лицето ми ставаше по-голяма и по-голяма.След тези думи изражението и стана странно,сякаш не очакваше да чуе точно това.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Вто 10 Апр 2012, 14:55

Чудно нещо,което излезе от устата на сваляч.
Когато аз отказвах да говоря с някой,отрязвах го начаса,всеки ще си каже,че бях един достатъчно опитна.Не,реших да преразгледам целият разговор.Пред мен стоеше човек,който нямаше вид на блестящ със сериозност.Ако се включи и моята разсеяност.Това е съвсем друг въпрос,който не подлежи на темата.
Не се сдържах и на лицето ми се появи усмивка.Не успях да скрия ,че отговорът задоволяваше самочувствието,което притежавах,но не оправда преценката,която си направих за синеокия.Аз се усмихнах и бавно закрачих към едно далечно ъгълче,където беше спокойно.Да,аз обичах да съм на шумно.
После осъзнах какво вършех и се заковах.Не помръднах.Видимо изненадан,непознатият се усмихна.Да видим усмичицата.Класическа усмивка на сваляч.Не знаех на какво се дължат действията ,които правех.Исках да ги спра,но не бях в състояние.Непознатият правеше нещо,което не разбирах.Усмихнах се ,но спазвах разстояние:
-Странно,досега останалите падаха в краката ти.И с какво спечелих вниманието ти?-натътрих аз.
Не,стана ми интересно.Застанах срещу непознатият и се доближих,усещах дъхът
му на шията си.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Вто 10 Апр 2012, 19:01

В момента бях убеден, че нямам шанс с нея, защото и тя виждаше само опаковката, но може би и аз трябваше да се опитам поне малко.Преценителният и поглед ме притесняваше, защото тя си изграждаше грешна представа за мен.Отстрани нас,бармана ни се хилеше и ако продължаваше в същия дух, наистина щях да го фрасна .Момичето все още ме гледаше с този поглед и с всеки изминал момент се чувствах все по некомфортно.
-Преди да отговоря на въпроса, поне мога ли да науча името ти?-Това го казах малко по-сериозно и тя се изненада от това.Да, кой да повярва,че шут като мен може да бъде сериозен,понякога дори и аз се учудвах от себе си.
Явно красавица нямаше да си каже името преди да отговоря затова просто трябваше да измисля отговор на следващия и въпрос.Дали да и кажа истината или не?Щях да се опитам да и кажа истината, но не знаех доколко тя щеше да е вярна.
-Това е!Досега всички момичета сигурно щяха да са паднали в краката ми,но те просто искат парите на баща ми.Ти си различна и не си като другите!Харесвам те това е!-Тонът ми беше мек, но ми беше трудно да призная истината.Веднага след това си сложих очилата, но отново останех сериозен.
-Хайде ти си на ред!Кажи ми името си!-наистина исках да го разбера, защото така можех да я потърся пак, естествено ако уцелеех в игрите.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката Empty Re: В дискотеката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите