The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Шоуто на Алекс  EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Шоуто на Алекс  EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Шоуто на Алекс  EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Шоуто на Алекс  EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Шоуто на Алекс  EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Шоуто на Алекс  EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Шоуто на Алекс  EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Шоуто на Алекс  EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Шоуто на Алекс  EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Шоуто на Алекс

2 posters

Go down

Шоуто на Алекс  Empty Шоуто на Алекс

Писане by Алексис Блейк Нед 20 Май 2012, 16:24

Това е едно най-гледаните програми.Това е предаването чрез което наблюдаваме Игрите на Глада.Тук преди да започне съзтезанието всеки един от участниците дава интервю на дружелюбната водеща, тоест аз - Алексис Блейк.

Алексис Блейк
Алексис Блейк
Окръг 11
Окръг 11

Брой мнения : 16
Join date : 20.05.2012
Age : 26
Местожителство : Panem

За героите ви
Име, Години, Окръг: АЛЕКСИС БЛЕЙК , 24 , Окръг 11
Съюзници:: ---

http://theoriginalbloodrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Алекс  Empty Re: Шоуто на Алекс

Писане by Алексис Блейк Вто 22 Май 2012, 13:20

''Е , започва се ! '' Тази мисъл беше във главата ми докато бях във гримьорната.Погледнах се в огледалото. '' Ти можеш Алекс ... просто излез и ги разбий '' Тръгнах надолу. В момента в които излязох публиката гръмна. Всеки път беше така :
-Е .. добър вечер уважаеми зрители- усмихвах се но от вътре ме гореше. - и честити Игри на Глада.- вдигнах ръка за поздрав. - Днес ще се запознаем със учасник номер 1 .. а именно Джеик Storm от окръг 1 ! Нека го видим.-Обърнах ръка към големия екран зад мен.Там естесвено почна една малко прежентация на момчето.-Той е само на 17 и въпреки това има смелоста да бъде част от тази игра ! Дами и господа .. Джеик Storm !!
След секунди младежа влезе.Поканих го да седне срещу мен.
-И така Жеик .. ще те помолим да отговориш на следните въпроси ... :
[1]Радваш ли се че учстваш във Игрите на глада ?
[2]Има ли някое момиче което харесваш ?
[3]А .. публиката се чуди .. какво има между теб и .. Катрин Блейк.. ръководителя ти?
[4]Мислиш ли че ако спечелиш , родителите ти които са предпочели брат ти .. ще се държат по добре с теб ?
[5]На какво си готов за да спечелиш ?
[6] Имаш ли да ни предложиш някакви изненади по време на игрите ?
Алексис Блейк
Алексис Блейк
Окръг 11
Окръг 11

Брой мнения : 16
Join date : 20.05.2012
Age : 26
Местожителство : Panem

За героите ви
Име, Години, Окръг: АЛЕКСИС БЛЕЙК , 24 , Окръг 11
Съюзници:: ---

http://theoriginalbloodrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Алекс  Empty Re: Шоуто на Алекс

Писане by Jake Storm Сря 23 Май 2012, 11:28

В момента исках да съм някъде другаде, а не да гостувам в "Шоуто на Алексис" . Не обичах хората да ме разпитват за личния ми живот, но всички участници от Игрите бяха подложени на това или по-скоро щяха да бъдат.Имах огромен късмет, че аз съм първи.Може би нямаше да е толкова зле, колкото си мислех?Или пък щеше?
Побърквах се зад сцената, като непрекъснато се разхождах в кръг.Щом чух името си и прожекцията започна, имах чувството, че ще умра. Бях много стеснителен щом се стигнеше до камери и телевизия.Не обичах аз да съм центърът на вниманието.След като отново чух името си излязох на сцената сложих си усмивка на лицето, помахах на "драгите зрители" и седнах на мястото срещу Алексис.Не изглеждаше толкова страшно, колкото си мислех, че ще е.Не мислех да се правя на някой, който не съм затова си бях облякъл дънки и тениска.
След като момиче зададе въпросите си, в главата ми започнаха да се въртят отговори на всеки един от тях, освен един.Не знаех как да отговоря и явно щях да измислям отговора си докато отговарях на другите.
-Да много се радвам,че участвам.Дори и да не спечеля това ще си остане едно хубаво преживяване, което едва ли някога ще забравя.-Добре един въпрос мина остават още няколко.Хайде Джейк не бъди такъв бъзльо!-Има едно много специално момиче, но отношенията ни са сложни.-Направих кратка пауза, за да измисля отговор на въпроса, който най не ми харесваше.
-С Катрин сме много близки.Тя е чудесен ментор и научавам много неща от нея.Разбираме се добре и тя е чудесна.-Едва ли трябваше така да отговоря, но не исках да я уволнят, защото нямаше да я виждам.-Хмм...дори и да спечеля родителите ми ще се отнасят по същия начин с мен, но може би брат ми ще има малко респект към мен.Не мисля, че има нещо, което би накарало родителите ми да ме обикнат.-Казах аз като накрая се разсмях, за да не звучи толкова лошо, колкото беше.-Готов съм на много неща, за да спечеля, но не и на всичко.Вие не сте видяли нищо от мен, така че да, очакват ви доста изненади от моя страна.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Шоуто на Алекс  Empty Re: Шоуто на Алекс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите