The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Преди няколко часа, след края на тренировките EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Преди няколко часа, след края на тренировките

2 posters

Go down

Преди няколко часа, след края на тренировките Empty Преди няколко часа, след края на тренировките

Писане by Glitter Flake. Пон 09 Апр 2012, 19:17

Не спазваше стратегия, не криеше уменията си от другите, нито пък тренираше усърдно. Честно казано, помотаваше се около брат си Сноу и тук- таме правеха по някое упражнение. За двете момчета това бе направо ненужно, защот се бяха претренирали още от пет годишни. Странното бе че повечето от участниците бяха тренирали и бяха професионалисти, точно както Флейк, но все пак полагаха поне малки усилия. Катрин не държеше много да им помага, но и двамата не умираха от тъга по нея, честно казано. Размотаваха се, оплакваха се от ужасните сиви дрехи с числото едно на гърбът.
Ноктите им бяха по-интересни от тежките мечове, буздогани и милионите видове стрели. Тук-таме се оглеждаха за Катрин, тъйкато Сноу го гризеше съвсестта, но тя бе двърде заета с онзи ужасен преко Адриан. Но според Глитър кой не бе ужасен? Щеше да е истинско чудо да харесва някой.
Все пак пробваха един двубой с мечове, в който спечели Глитър, естествено, но пък Сноу си го върна на хвърлянето на копия.
Престоят в Капитол му се струваше много скучен. Нямаше търпение да дойде битката, да спечели и да се върне отново в пръви окръг. Когато споменеше това, естествено, двамата братя започваха да спорят, кой ще е победителят. Всеки вярваше, че той ще е завърналият се. Може би само едно момиче от окръг четири бе сто процента обедена, че ще умре- онази със сухата коса, която прилича на слама, така и не се постара да й запомни името. Доста хора му се виждаха досадни. Тя бе просто " скучна ". Например... Джейк бе ужасен. Не го понасяше. Скай се бе заканил, че лично ще му разцепи главата, но блондинът говореше така за всички.
Най-накрая тренировките свършиха. Всички дишаха тежко, бяха потни и... ужасна картина за гнусливите братя Сноу. Стояха по-надалеч от другите трибути докато те се изнасяха към душовете.
- Хей, Катрин...- подвикна Глитър и сложи кичур бяла коса зад ухото си- Така и не ни обърна внимание....
Момичето се спря и се обърна към двамата с лека усмивка на лице.
- Както и да е, Гилтър...- измърмори Сноу и се спусна надолу след другите трибути
- Хм... знаеш го...- прибели очи по-малкият
Glitter Flake.
Glitter Flake.
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 8
Join date : 07.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Глитър Флейк, 15, 1-ви окръг
Съюзници:: 4ever alone ^^

Върнете се в началото Go down

Преди няколко часа, след края на тренировките Empty Re: Преди няколко часа, след края на тренировките

Писане by Катрин Блейк Вто 10 Апр 2012, 10:32

Абсолютно и непоправимо безобразие.
Ако имах поне грам останало желязно търпение,всеки ще каже,че тези хлапета не ми лазеха по нервите.Реших,че ще запазя своите размисли за себе си.Нямах никакво намерение да забравя живота си на човек,който бяга от всякакви правила.Усмихнах се и се доближих.Аз често си задавах въпросът ''защо всичко ставаше така?''.Защо един ден не намирах решение на онези безкрайни въпроси на скучното битие?
Аз оставих кърпата и се доближих.Глитър беше единственият човек,който не ме ядосваше в последните дни.
Усмихнах се.Не бях човек,който се палеше ,но ...Всеки имаше подобни дни.
Когато на човек му идеше да изчезне някъде.Реших,че ще бъда добричка:
-Не виждаш ли какво е?Не се чудя,че е кисел...не разбрах само защо не идвате напоследък...от мен ли не сте доволни?-повдигнах дясната си вежда.
Не знаех какво говоря.Понякога...аз не разбирах дори .
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди няколко часа, след края на тренировките Empty Re: Преди няколко часа, след края на тренировките

Писане by Glitter Flake. Вто 10 Апр 2012, 15:26

-От мен ли не сте доволни?
Малко му оставаше да каже " Да ", но прехапа устна. Не това бе истината, въпреки, че можеше да се иска още много от менторката на Първи Окръг. Като цяло- да не се лепва така към всички останали.
Но Катрин бе от малкото хора с които Глитър бе мил. Баща им я бе накарал да им преподава още когато спечели игрите- седмица след като се завърна от битката. И, да, можеше да каже, че са приятели, Блейк и семейството му.
Бе запознат с преподавателските методи на жената така, че бе доста скучно. Отново погледна лъскавите си черни нокти и се извърна към голямото огледало зад гърбът си. Постави ръце на кръста и започна да се оглежда всякаш изобщо не му бе зададен никакъв въпрос. Одобряваше се, разбира се. Вярваше, че и другите хора го правят, въпреки, че не бе така. В негово лице виждаха доста красивичко момиченце, но плоско като дъска. Хм... налагаше се да обяснява, че попринцип мъжете нямат гърди и тогава събеседникът отговаряше " ааааа...ама ти си...оооо... "- няма да пускам дъщеря си повече на шопинг с теб.
- Не... просто е много тъпо тук. Не учим подчти нищо тук...- завъртя се за да огледа и гърбът си
- Маскировъчният сектор?
- Маскировъчен- шмаркировъчен. - измърмори Глитър- Няма да сложа кал по лицето си каквото и да се случва.
Плесна с ръчички и тръгна напред по пътя на брат си. След няколко крачки се спря и отново се извърна към Катрин.
- Хей, каква е работата с онзи... Адриан.- попита- Не одобрявам...
Glitter Flake.
Glitter Flake.
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 8
Join date : 07.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Глитър Флейк, 15, 1-ви окръг
Съюзници:: 4ever alone ^^

Върнете се в началото Go down

Преди няколко часа, след края на тренировките Empty Re: Преди няколко часа, след края на тренировките

Писане by Катрин Блейк Вто 17 Апр 2012, 11:54

Различните обяснения.
Когато казвах,че обичам да работя,човек си казваше,че съм маниячка,но това беше само едната част на уникалния ми начин да се справях с различните трудности.Желаех да намеря решения на толкова проблеми,половината,които не бяха от моите.В онова безкрайно поле от чувства,където бях длъжна да посетя някога.Аз не давах волята на гнева си.Често намирах някакви моментни решения.Но исках и нещо различно.Исках да попитам хората за причните,които посочваха,когато думите,които се сипеха от устата им се отнасяше за мен.Повече бяха обиди към прекрасният ми характер.Въобще не подлагах думите си на съмнение.Знаех единствено,че се забърках в доста солена беля,която коставаше мнението на повечето ментори.Не ми пукаше,че повечето мислеха,че съм психопатка.Поне Глитър не се заяждаше.Аз се усмихнах на момчето и се доближих.Оставаха няколко часа до следващата тренировка,имах достатъчно време за забавления.
Сложих ръка на рамото и отново включих онази перверзна нотка в гласа си:
-Не знаеш ли?Той ми е забавлението...чуваш ли се какви ги приказваш?Не стига,че чух подобни гадости по свой адрес,недей и ти да ме обивняваш,че...искам да срещна всеки един от вас,но не ме карай да мисля,че ми нямаш вяра.-усмихнах се самодоволно.
Защо?Не разбирах дори себе си.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди няколко часа, след края на тренировките Empty Re: Преди няколко часа, след края на тренировките

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите