The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
В дискотеката - Page 2 EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
В дискотеката - Page 2 EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
В дискотеката - Page 2 EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
В дискотеката - Page 2 EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
В дискотеката - Page 2 EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
В дискотеката - Page 2 EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
В дискотеката - Page 2 EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
В дискотеката - Page 2 EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
В дискотеката - Page 2 EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







В дискотеката

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Вто 10 Апр 2012, 19:20

Няма пък.
Ако не се държах злобно с всичко,което дишаше,човек си казваше,че бях
настроена добре към всички.Усмихнах се на синеочкото и се
доближих.Добре,наруших собствените правила.Идеше ми да се доближа и да
го...нямаше да правя нищо,което да застраши репутацията на един от
менторите.
Имах си работа с разглезено богаташче.Не,той не беше подобен.Беше различен.Исках да го разбера,но нещо спираше желанието.
Аз съвсем неуверено вдигнах ръката си и я сложих върху неговата.
Да,ама се спрях.
Против всякакви еснафски норми,аз се спрях.Исках да бъда близо до синеокият,но нещо:
-Добре,аз съм Катрин Блейк,приятно ми е...доволен ли си?-простенах аз.
Поне едното свърших.Добре засега.Защо?Исках да разбера.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Сря 11 Апр 2012, 06:54

Следващите и действия изненадаха и мен.Не вярвах, че това се случваше.Тя неуверено вдигна ръката си я положи върхумоята.Аз гледах стъписано, но изобщо не очаквах такава реакция от нейна страна.Тя се приближи още повече към мен,сега лицата ни бяха на няколко сантиметра едно от друго,телата ни бяха долепени и точно в този момент тя щеше да ме целуне,но се отдръпна.Може би аз трябваше да го направя пръв,но тази нейна тайнственост ме привличаше ужасно много.
Катрин Блейк.Със сигурност щях да запомня това име, въпреки че и сега ми звучеше познато, но не можех да се сетя от къде.
Приближих глава към лицето и и доближих устни към ухото и.
-Определено съм доволен!-прошепнах аз,докато дъхът ми нежно галеше кожата и.Погледът ми все се спираше върху лицето и.Имаше прекрасни сини очи, а когато се усмихнеше цялата грейваше.Катрин беше с червило, което подчертаваше устните и.Ах, тези устни, исках да са върху моите, но все нещо ме спираше.Може би факта,че едва ли щях да я видя отново ме притесняваше, но ако беше така щях да направя всичко възможно, за да си подобря вечерта.
-Искаш ли да се обзаложим?Който познае коя е следващата песен печели.Загубилия изпълнява едно желание на другия.-Въпреки,че беше 1 на милион да знам есента, защото в последно време не слушах много музика.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 09:29

Време за действие.
Когато самолетът кацаше в Панем,човек си казваше,че от огромното летателно средство слизаше едно дете,което се чувстваше някак изоставено от всички и това дете бях аз.Аз се вцепених.
Усмихнах се и повдигнах палец.Чувствах се, сякаш бях някаква кралица,която казваше дали гладиаторът продължаваше с живота.
Да,звучеше абсурдно,но в този случай,аз бях глатиаторът.Непознатият
беше краля.Започнах да мисля какви бяха последните заглавия,които чух
напоследък.Имаше толкова изпълнители с чудесни песни,чиито плакати
висяха в стаите.
После реших да отправя вниманието към синокия.Имаше хубави очи.Копнеех за устните му.Какво да се прави?Усмихнах се и продължих със своя танц:
-Добре,предполагам,че ще пуснат отново онази песен,която звучеше ,когато стоях при онзи...-посочих към онзи особен барман.
Странно ли беше,че не обърнах внимание на онази усмивчица,която се плъзна по лицето му?Песента,която звучеше сега.Беше сравнително бавна .Хората затанцуваха по двойки.Ето един неудобен...когато песента свърши,усетих биене на сърцето си.Вълнение,какво ли искаше?Знаех,че няма да посочат онази песен.Чу се звук,после глас,накрая започна неговата песен.Знаех си.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Сря 11 Апр 2012, 12:49

Противно на очакванията ми тя прие предизвикателството и каза своето предположение.Аз доста мислих и накрая казах името на любимата си песен.Беше бърза и ритмична и точно такава трябваше да се слуша из дискотеки.По принцип всички в семейството бяхме големи късметлии и нямаше да се учудя ако в този момент пуснат песента, която аз казах.Пропуснах да спомена този факт пред Катрин, но той не бе важен.Все още мислех, че името и ми звучи познато и се измъчвах, защото не можех да се сетя от къде.Е така или иначе ако я познавах от някъде отново щяхме да се срещнем, независимо в какви обстоятелства.
И ето че музиката започна и късметът ми отново проработи.Понякога обичах това, че съм Сторм, въпреки всичко, което бях преживял заради фамилията си.Бях се замислил, но по едно време усетих любопитният поглед на Кат.Съвсем бях забравил за облога.Добре какво да поискам.Определено знаех какво е, но не знаех дали това е точния момент.Така или иначе трябваше да действам, затова се надявах това да е правилния момент.
Доближих се до нея още повече,така че телата ни да са плътно едно до друго.Лицата ни бяха на сантиметри едно от друго, аз прехапах устра гледайки към устните и,чудейки се дали да направя това, което съм замислил или не.Разумът ми казваше да не го правя, защото съм трибут и може би нямаше да оцелея след игрите, но пък сърцето си искаше своето.
ПРиближих устни към нейните и я целунах, нежно, страстно.Отдръпнах се от нея и се усмихнах чаровно.Исках да видя реакцията и след тези мои действия.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Катрин Блейк Сря 11 Апр 2012, 15:38

Колко прекрасно.
Ако не бях социопат,човек си казваше,че не ми хареса.Опитах да спра реакцията си,но не успях.Обвих ръце около шията на непознатия и го целунах.Аз не успях да оприлича целувката.Сякаш се борех с устните на синеокия.Успях да спра,колкото да се усмихнах и отново допрях устни.Дъхът ми само се допря до шията му и се превърна в нежен полъх.
Усмивката ми се разля по лицето.Не успях да я скрия,признавам си.Аз често успявах да се овладея,но незнайника сякаш влияеше по някакъв различен,дори извратен начин.Но в умът ми продължаваше да блести една единствена
мисъл.Исках да разбера кой е,дали някога отново ще го срещна.
Копнеех за устните на този...човек.Аз се отдръпнах и отново застанах на разстояние.Не исках да правя грешки,достатъчно пострадах от предишната си връзка.Но нямаше да почертая подобни неща.Исках да му кажа толкова неща.
Свалих ръцете му от талията си ,после закрачих към изхода.Той притежаваше някакви умения,защото ме откри след кратко време.Отново си придадох суров вид:
-Получи онова,което искаше.Защо сега не отидеш да омаеш някоя друга?Аз съм прекалено заета...и само исках да си върна откраднатата целувка.-постарах се да изглеждам достатъчно сериозна.Не знаех дали ми повярва.Аз понечих да отворя вратата.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Jake Storm Сря 11 Апр 2012, 19:05

Явно на Катрин целувката и беше харесала или поне се надявах да беше така.Тя отвърна на моята целувка, ръцете и бяха на тила ми,а моито бяха на нейната талия.Изведнъж някаква прекрасна усмивка се появи на лицето и.БЕше много сладка така, но се опитваше да си приведе сериозен вид, е пред мен нямаше да и се получи.Стоях точно на няколко милиметра от нея и и се усмихвах.В този момент имах чувството, че само ние двамата съществуваме и няма никой и нищо окло нас,но това чувство бързо си отиде.Тя тръгна на някъде,аз се смесих с тълпата и я последвах.Усетих,че иска да се измъкне през вратата, надявайки се да не я видя,но това нямаше да стане.Отново се опитваше да бъде сурова и отново си придаде онзи страшен вид, но на мен нямаше да ми подейства.
Исках да и изкрещя,че всичко което искам е нея,но щях да изглеждам като идиот, пък и тя нямаше да ми повярва, затова си премълчах.
-Не получих това,което исках.Повярвай ми след малко и аз си тръгвам,щом компанията ми си заминава.-Говорех пак с онзи тон на сваляч.Беше по-добре да ме мисли за такъв,отколкото за някой романтик с изкривено чувство за хумор.
Блейк се опита да отвори вратата,но аз сложих кракът си и и попречих.Завъртях я и тя падна точно в ръцете ми.Целунах я съвсем нежно, като се надявах суровия вид да изчезне и отново да се появи онова красиво момиче с прелестни очи и още по прекрасна усмивка.
-Утре ще те чакам тук по същото време!-казах аз след целувката и махнах крака си от вратата.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

В дискотеката - Page 2 Empty Re: В дискотеката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите