The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Предложения - Page 2 EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Предложения - Page 2 EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Предложения - Page 2 EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Предложения - Page 2 EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Предложения - Page 2 EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Предложения - Page 2 EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Предложения - Page 2 EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Предложения - Page 2 EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Предложения - Page 2 EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Предложения

+4
Ерик Скот
Theta Yule.
Атала Палвин
Катрин Блейк
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Адриан Дарси Чет 12 Апр 2012, 13:32

О, аз ти/ви знам форума. Ако е този със сектор 66 и тези сектори вместо окръзи, е, то той ИЗОБЩО не е по ТХГ. Мислех да се регвам в него, но се отказах, защото като го видях, самата идея беше как да го кажа - обезобразена. И какво толкова лошо с този форум? Аз мисля, че най-много се доближава до самата книга и самия замисъл. Иначе то, ако нямаше убийства, къде щеше да бъде замисълът на самата книга, хм? Това, че хората не искат героите им да бъдат убити, е съвсем друго нещо. То може и тук да няма, все ще се измисли подобаващ начин за оцеляване на героите. -.-
И има толкова много форуми по Дневниците и останали - да не би те да се оплакват, че са крадени?
А и Игрите принадлежат на Сюзан Колинс, не на вас, така че не мисля, че сте в правото си да заявявате, че идеята е крадена. (:
Адриан Дарси
Адриан Дарси
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 35
Join date : 08.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Адриан Дарси, 17, Окръг 1
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by ???? Чет 12 Апр 2012, 13:37

Напротив идеята за РП не принадлежи на Сюзън Колинс Wink Идеята за книга да, но не и за форум :) да а сектор 66 е измислен, за да няма убивани хД Ще се измисли, само че не е и от вашата админка; )

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Адриан Дарси Чет 12 Апр 2012, 13:42

Идеята за форум също не принадлежи на вас, а на първият човек измислил рпг-то в света като цяло. Тъй че и за това не може да претендирате. ;д
А и не виждам нищо копирано от вашия форум в този.

И за да не е флууд - И аз наистина предлагам да се ограничат потребителите за това, кой от кой окръг е, тъй като наистина станаха много от 1 и 2. (:
Адриан Дарси
Адриан Дарси
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 35
Join date : 08.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Адриан Дарси, 17, Окръг 1
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Ерик Скот Чет 12 Апр 2012, 13:43

Добре отговорим и на въпроса:КАКВО ПРАВИШ ОЩЕ ТУК?Каза, че е крала и че не знам си какво.Разбрахме го това нещо.Питам те:КАКВО ПРАВИШ ОЩЕ ТУК?Нали каза каквото имаш да казваш.Ама ти си като кон с капаци и си знаеш твоята.Не отговаряш адекватно на въпросите ми Wink
Ерик Скот
Ерик Скот
Окръг 2
Окръг 2

Брой мнения : 32
Join date : 10.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Jake Storm Чет 12 Апр 2012, 14:15



Kalospeeking не ми ясно какво целиш като ни кажеш, че е крадено?Почти всички правила на форумите се повтарят.Ние потребителите сме избрали този форум,защото ни изглежда по-добър.Проблемът ти е с админите на форума, не с потребителите, така че това,което казваш мен не ме вълнува изобщо.Избрах този форум, защото ми харесва повече от другия...
Стоп със спама!

И за да съм по темата-Напълно подкрепям идеята на Ата
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Emily Green Чет 12 Апр 2012, 16:10

Добре, да си изясним нещо...Понеже нямям нерви да чета всички лигавини пред мен.

1. Логото не е крадено- правила съм и двете. Има разлика в тях ако се загледаш и то голяма. Сега, не ме карайте да се навра обратно във форумчето ви и и да искам да си върнете старото лого.
2. Вие сте били първи? Нека тогава да изтрием всички форуми на ДНВ, Здрач, ХП и да оставим само един, който е бил първи. Какво ще кажете?
3. Сиси изобщо не копира! Какво е изкопирала? Това, че имаме много по-интересни и нови неща във форума? Крейзърите, -А, Геймърите, имаме ментори, имаме зала за тренировки и не сме пуснали форумниците си да се мотат наляво-надясно с думите " еми изчакайте втори човек от окръга и започвайте РП ". Правилата на играта са променени. По-различни са и какво ли още не.
4. Начин за оцеляване на героите ще има, измислили сме го, просто чакаме игрите да започнат и ще ви изненадамеее- ЙЕЕЕ Razz
5. ШЕ ВИ ПИКАЯ НА ОКРЪГ 66
6. Слагам още 1 свободно място за някой от окръг 1.
7.Стига вече спам, за да не заключа темата защото It looks like your tits can`t be tamed
Emily Green
Emily Green

Брой мнения : 69
Join date : 07.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Емили Грийн, 21 години, 2-ри окръг
Съюзници:: -

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Лев Андреевич Пет 13 Апр 2012, 04:19

Аз имам няколко предложения. Повечето от тях са свързани с подобрение на външния облик на форума. Може да промените версията на скина с някоя друга, защото при тази се наблюдва наслагване на картинките за "има нови мнения" etc. Хубаво е да се сложи ограничение на размера на аватарите, защото при някои се наблюдава излизане от самите рамки. ((:
Другото, което исках да предложа са определени дейности //сами си ги изберете, за повдигане нивото на РП, което масово е задоволително, но ще бъде добре, ако то бъде Добро или дори повече от Добро. Може би след време ще можете да вдигнете и изискванията за постове и тем подобни. Ще прави доста добро впечатление наличието на потребители способни на повече, отколкото другите, нали?
И на последно място, малко е кофти да се четат подобни ругатни, обиди из темите. Проблема винаги може да се реши мирно и кротко между администраторите без дори да разберат потребителите, защото това най- малкото ефектира околните ((:
Лев Андреевич
Лев Андреевич
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 16
Join date : 12.04.2012

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Катрин Блейк Съб 14 Апр 2012, 13:39

Писна ми да слушам подобни ругатни към себе си.Аз не крада,достатъчно опитен администратор съм.Нямате никакво право да обиждате нашият екип.Когато аз разбрах за съответствието в банерите,аз лично писах на въпросния човек,после дадох искрените си извинения на всички.Нямам никакъв хабер от другият форум,не писах в други такива форуми.Аз също имам нещо,което цивилизованите хора наричат ''съвест''.Не крада чужди идеи,форумът е изцяло на мен и Емили.Край на въпросът.
Колкото до теб,Лев.Ще преразгледам идеята ти внимателно.Благодаря на всички,които защитиха нашият форум,обичам ви...
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Атала Палвин Чет 03 Май 2012, 10:28

Ще пиша вечно тук, докато не се забранят и героите от 2-ри окръг.
Поне женските.
Атала Палвин
Атала Палвин
Окръг 7
Окръг 7

Брой мнения : 113
Join date : 07.04.2012
Age : 30
Местожителство : Окръг 7, Панем

За героите ви
Име, Години, Окръг: Атала Палвин, 17, 7-ми
Съюзници:: Адриан Дарси

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Катрин Блейк Чет 10 Май 2012, 18:29

Днес ще се сложи ограничението.Колкото до предложението,понеже ще пътувам,днес ще приложа новата тренировка,после ще видя дали да пусна ''Игрите''.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 2 Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите