The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Vage Rosemikill EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Vage Rosemikill EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Vage Rosemikill EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Vage Rosemikill EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Vage Rosemikill EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Vage Rosemikill EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Vage Rosemikill EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Vage Rosemikill EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Vage Rosemikill EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Vage Rosemikill

2 posters

Go down

Vage Rosemikill Empty Vage Rosemikill

Писане by thg23 Сря 02 Май 2012, 20:00

Име:
Вейг Роузмикил

Да ви кажа истината, аз самия не зная какво значи. Може би родителите ми не са били в много добро състояние, когато са ми го дали или просто са съединили някакви думи, защото не са могли да решат. Мразя ги за това име, но какво да се прави.

Прякор:

Приятелите ми поне си направиха труда да го украсят малко и ме наричар Виз, което, дори и не толкова добре звучащо, е много по добре от цялото ми име.

Години:
15

Зодия:
Скорпион

Роден през ноември, което може да се счита един от най-хубавите ми месеци, защото откакто се помня, ноември е бил любимия ми месец. Дори не знам защо.


Окръг:
7

Баща ми е дърводелец и работи, за да се прехранваме, а майка ми стои вкъщи, за да се грижи, за по-малката ми сестра, Рейчъл. Винаги се питам, при моето име, как нейното е толкова хубаво?

Външен вид:

Имам слабо, здраво тяло, заради работата и тук. Червена коса, кафеви очи, добре оформени черти на лицето. Да си спестим скромностите, красавец съм.

Характер:

Обичам да чета, винаги съм обичал. От поезия до фантазия. Няма книга, която да не съм прочел и препрочел. Както може би сте разбрали до сега, не съм много скромен. Не се ядосвам лесно, но когато се ядосам, никой не може да ме спре, което си е лоша черта, но какво да се прави. Уверен съм в себе си и не съм срамежлив. Обичам да разговарям с хората, но по някаква странна и необичайна причина, нямам много приятели.

История:

Още го помня сякаш беше вчера. Аз бях още малък и винаги ходех да посетя двамата си братя , Пит и Майкъл, само аз ли имам лошо име в това семейство, както и да е един ден отидох да ги посетя в дърводелницата където работеха. Те си играеха с мен в почивките и се забавлявахме, но този път бе станало нщо. Когато отидох тях ги нямаше. Оказа се, че били заподозрени и арестувани от миротворците. Станала е някаква кражба и техен колега ги „издал”. Така те бяха публично обесени на площата. Скоро се разбра, че този човек който е свидетелствал е истинския крадец, но моето семейство не можеше да направи нищо срещу Капитола. Оттогава ги мразя, тези гримирани, кикотещи се суетни хора, които всяка година убиват по двама човека от нашия окръг и от всеки друг. Не мога да ги понасям.

Умения:

Владея добре ръкопашния бой и мога да си служа с брадва.

Слабости:

Не съм бърз и не мога да си служа с огнестрелни оръжия.

Стратегия:

Измисляне на план и без навлизане в битки освен ако не е нужно.




Vage Rosemikill Tumblr_m2slddfPzT1rupgkzo1_r1_500
Aaron Johnson

thg23
Окръг 7
Окръг 7

Брой мнения : 1
Join date : 02.05.2012

Върнете се в началото Go down

Vage Rosemikill Empty Re: Vage Rosemikill

Писане by Емелин Ейнджълс Чет 03 Май 2012, 11:21

Няма да е зле да допълниш външния вид, но и така става. Одобрен си, добре дошъл!
Емелин Ейнджълс
Емелин Ейнджълс
Окръг 5
Окръг 5

Брой мнения : 72
Join date : 12.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите