The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Втората зала за маскировка EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Втората зала за маскировка EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Втората зала за маскировка EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Втората зала за маскировка EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Втората зала за маскировка EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Втората зала за маскировка EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Втората зала за маскировка EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Втората зала за маскировка EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Втората зала за маскировка EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Втората зала за маскировка

4 posters

Go down

Втората зала за маскировка Empty Втората зала за маскировка

Писане by Emily Green Пет 13 Апр 2012, 16:36

Тук се тренираше умението да се прикриеш при различни условия. Залата се разделяше на сектори с различна природа.
Emily Green
Emily Green

Брой мнения : 69
Join date : 07.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Емили Грийн, 21 години, 2-ри окръг
Съюзници:: -

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Катрин Блейк Пон 16 Апр 2012, 10:45

Скуката набираше доста сила.
Колкото и да обичах да се заяждам,човек си казваше,че съм злобарка,но аз само целях да покажа на всички нещо.Намирах всичко,което се случваше за една частичка от онова неприятно нещо,което се предполагаше,че е чудесния ми живот.Аз закрачих отново към доврецът.Днес трябваше да отида в залата за скриване.Сега единственият ми проблем стоеше и чакаше разрешение.Не намирах причина.Повечето ментори все шушукаха,че имах връзка с разглезеното момченце на кмета,после,че Джейк чуваше ,но се правеше на луд.Поне не срещах заядки от някои хора.Вземах за пример единствено един човек,който забелязах на предишната тренировка.Поговорих с Ерик,останах с впечатление,че не е толкова лош,колкото мислех.Да,мен дразнеше поне малко,но не чак...поне с него не се карах.
Аз отворих вратата на залата.Чух някакъв поздрав от някой от моят,но въобще не отразих.Защо ли?Не случвах на добри неща.Усмихнах се на Ерик и седнах,докато един разясняваше с какво се занимаваха.Някъде успях да срещна Джейк,но и със синеочкото не разговарях.Днес беше ден за скриване.Сега желаех да видя израженията.Поне в
детството си,обичах да се цапотя.Но сега си пазех прекрасният грим,който направих с доста усилия.Бях доста пияна снощи.Успях да приведа косата си в нормалното й състояние,отново бях в предизвикателното си облекло,но нещо...взех някаква странна
смес ,после вдигнах показалецът си.Нежно натрих кожата си,после пак потърсих другите.Взех камата си,естествено,че имах цел да привлека внимание.Ама какво се събраха на седянка?Запътих се

към другите и нотката на злоба в гласченцето

ми отново показа блясъка си:

-Не ми казвай,че денят е добър.Какво е доброто?Днес е поредният
тренировъчен ден,сега искам да видя колко добре се маскирате в различни
условия.Всеки един от вас да си избере парцел и да ме извика,когато е
готов.Не ме зяпай странно,искам да видя маскировката на всеки .Когато сте готови,направете ми знак,после аз ще ви потърся.Не мислете,че е игра на криеница,искам само да видя кой ще е готов за допълнителното изпитание,където отиват добрите...от вас.Какво стоите?-приключих с дългата реч,после се пробвах да разгледах всичките парцели.Гори,плажове...
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Селена МакРат Пон 16 Апр 2012, 14:10

Ама че изморителен ден.Първо се успах и трябваше да бързам да се оправя и да хвана влака за това място.После хайде търси стаята и навсичкото отгоре половин час не мога да си подредя дрехите.Но след като успях реших да изляза и да разгледам.Както си вървях едно момиче ме бутна и извика:
-Бързо към Втората зала за маскировка.-и бързо се затича натам.
Реших да я последвам.Не след дълго бях в едина голама ама наистина голяма зала.Там имаше доста хора и повечето седяха.Реших да се писединя.Отидох пи тях и казах:
-Здравейте.Може ли да седна при вас?
А те мило ми отговориха:
-Разбира се.
Както си седяхме и вече започла разговор с другите хора тук изведнъж една луда застана срещу нас и започна да вика.Направо бях като вцепенена.Казах си на ум"дано тази луда не е преподавател".Но реших да попитам едно от момичетата до мен.
-Коя е тази?-казах го тихо на момичето до мен.
Селена МакРат
Селена МакРат
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 13
Join date : 11.04.2012

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Jake Storm Пон 16 Апр 2012, 16:21

Днес бе време за втората тренировка.Получих съобщение на кръйзъра си с точните коардинати на залата.Все още не можех да се ориентирам в този дворец,чудно че още не се бях изгубил.Пристигнах на време, но Блейк оше я нямаше.Типично за ментора на първи окръг бе да закъснява.Въпреки, че не очудвах.Вчера я бях мернал в хотела леко по-пияна отколкото трябва да е.Знаех този факт, защото и аз бях в бара на хотела, но заради забраната на менторите да не пием, не успях да утоля жаждата си.
В последно време бях по-замислен от обикновено и витаех из облаците, имах чувството че не искам да слизам от тях,но пък реалността ме очакваше.За човек като мен мисленето и разкриването на чувства бе все едно като да те измъчват.Не бях много добър в говоренето,но точно затова бях добър слушател.Приятелите ми, колкото и малко да бяха, винаги идваха при мен за съвет ако нещо се объркаше, но когато аз направех някоя глупост не знаех как да я поправя.Баща ми дори не знае кой е любия ми цвят или пък любимата ми книга.Никой не знае как се чувствам, а единствения човек, към който разкрих чувства не ми вярва и на всичкото отгоре ми е ментор.Да определено живота ми не е такъв, какъвто искам да бъде, но поне се опитвам да направя нещо значимо.
Кат влезе в залата,като по лицето й отново се четеше, че не обича да закъснява, но пък и не обича да става рано.Залата бе по-голяма от предишната и бе разделена на парцели.Някой от трибутите си говореха за това къде ще се скрият, за да не се сблъскват.Аз минах покрай менторката си и се отправих към парцела с гората.Имаше няколко дървета и трябваше да избера къде да се скрия.Ако беше на най-скришното място, тя щеше да се сети за него, но пък не трябваше и да е прекалено очевидно.Скрих се зад един висок храст и зачаках Кат да дойде.Бях се намазал с някакво тъмно масло или нещо от този род, което бе в зелено и кафяво или нещо средно между двете.Вписваше се идеално в гопската картина.Не трябваше да правя резки днижения, за да не ме открие някой, но това, че парцела бе малък никак не помагаше.

Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Катрин Блейк Пон 16 Апр 2012, 18:01

Охлаждаща свежест.
Когато казвах подобно нещо,човек си казваше,че беше реклама на дъвки,но
не рекламирах.Поне не правех реклама на същото.Аз се правех на
объркана,докато чаках да свършат с гоненицата.Усмихнах се.Желаех да се
напия.После продължавах прекрасната си работа.С какво?Със спане
,което не влизаше в програмата.Закрачих из стъклената зала,докато
търсех единият.Стараех се да не показвах,че не спирах да мисля за Джейк и за всичко,което напоследък казах на синеочкото.Доколкото разбрах,трябваше да отида в секторът с гората.Признавах ,че кметът разбираше от работата си.Нямах намерение да потърся бащата на Сноу,защото имах странното усещане,че той искаше нещо,което аз не бях в състояние да дам на някой от синовете на кмета.Бях сравнително близка с Глитър,но понякога имах чувството,че другите говореха.Чух как някой каза,че аз имам връзка с единият.Какво?Беше прекрасно,когато се виждах с познати,но не обичах,когато...пробвах да намеря начин да
опитам да избия Джейк от главата си.Не спирах да се сещах за всичко,което казах на
синеокият.Вървях ,но никъде не намирах.Накрая чух някакъв звук,но се оказа някакво животинче.Усмихнах се и взех птичето на ръката си,после го погалих.Не подозирах ,че още изпитвах подобни чувства.Отново чух нещо,но не успях.Озовах се съборена от Джейк,чийто дъх усещах на шията си.Потупах го:
-Добре,но не се счита.Бях прекалено...спокойна.-закашлях се.
Защо?Знаех,че се справих.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Jake Storm Пон 16 Апр 2012, 18:31

Чаках много дълго докато менторът се появи.Както и предполагах това бе Кат.Това определено щеше да бъде интересно.Бях се скрил добре и нямаше как да ме забележи, така че сега очаквах точния момент да отидо и да я съборя на земята. Отново щях да почувствам тялото и близо до моето.Отново щях да погледна красивите и очи и перфектните и устни.О, не какви ги говорех?Концентрация,концентрация.Това беше думаше,която се въртеше в главата ми, но нещо само това ми липсваше.Концентрацията ми също летеше из облаците заедно с мен.Не можех да изкарам това момиче от главата си,но защо?Нали тя сама каза, че е било просто забивка?Е,поне за нея, но аз изпитвах нещо.Във всеки разговор, който водехме имаше искри, но и двамата сме инати и няма да се откажем от факта, че е по-добре да имаме само професионални отношения.И двамата знаехме,че не бе възможно.О, за бога Джейк, стегни се!
Имах две гласчета в главата си и през повечето време ми идеше да ги убия и двете, но сега едното бе право.Трябваше да се възползвам от момента, в който тя свали гарда.И ето, че го направи.В този момент се хвърлих върху нея и двамата тупнахме на земята.
-Много добре, знаеш, че се брои!Хванах те!-казах аз шептейки до ухото и.Беше ми много удобно така върху нея, така че щях дая се възползвам от тази си възможност.
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Катрин Блейк Вто 17 Апр 2012, 12:46

Удоволствие и нещо друго.
Когато казвах,че съм с противоречиво мнение,човек си казваше,че съм странна,но не бях подобен човек.Исках да намеря правилният начин за всичко.Поне търсех някакво решение на хилядите въпроси,които изникваха в главата.Аз не успях да скрия усмивката си.Усетих някакво странно чувство.Не обичах да бъда част от някоя изптание,което състоеше да бъда съборена на земята и цялата да се овъргалях в различни неща.Пробвах да се изправя.Ръцете ми се плъзнаха по земята.Жалките ми опити да го отблъсна ставаха абсурдни дори за човек с моят характер.Не исках да провалям почивката.Синеочкото се постара.Не успях да скрия,че бях доволна.Ръцете ми се заизкачваха на неговите.Пробвах да се отдръпна.Не се дръпна.От устните ми излезе някакъв стон,който не успях да определя.Какъв стон?На удоволствие?На страх от нещата,които предстояха.Цялата бях в шума.Устните му трепнаха.Аз се уплаших:
-Не искам да прекъсвам мисълта ти,но съм ментор и ме чакат...ако обичаш,стани от мен...-едва дочаках да кажа.
Не знаех какво правя.Ръката ми се плъзна към шията му.Притворих очи.
Катрин Блейк
Катрин Блейк
Admin
Admin

Брой мнения : 175
Join date : 07.04.2012
Age : 28

За героите ви
Име, Години, Окръг: Катрин Блейк,23,Окръг 1
Съюзници::

https://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Jake Storm Вто 17 Апр 2012, 18:27

Момичето определено се бе заело на сериозна с това да бъде ментор.Уважавах я за това, че е сериозна в работата си и не я смесваше с личните отношения, е донякъде.Когато аз бях около нея, тя бе разсеяна, така бях и аз, но не ми личеше толкова много.все още стоях върху нея, а дъхът ми галеше шията и.Дори видях една малка усмивка.Исках да проведа един нормален разговор с нея, но това едва ли щеше да стане скоро.Така както стояхме в момента бе перфектно, да направя първата крачка и да я целуна, знаех че тя няма да се възпротиви, но не исках другите трибути да научат.Сега се носеха слухове, че излиза с Глитър Сноу, което бе напълно невъзможно, защото хлапето бе едва на 15.За сега нищо не се говореше за мен, но никой не ме познаваше толкова добре.
Така както бе затворила очи и ме бе хванала за тила я хванах здраво и я вдигнах на ръце.
-Спокойно, отвори очи!Няма да ти направя нищо лошо!-усмихнах се срамежливо и я пуснах на земята си.Да това трябваше да представляват приятелските ни отношения.Нямаше да я целуна докато тя не поискаше,засега това бе планът,но познавах себе си и знаех, че скоро отново щях да съгреша и да я целуна.
-Тъй като завърших мисията си, сега ще дойда да ти помагам.Не приемам не за отговор!
Jake Storm
Jake Storm
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг: Jake Storm, 17, Окръг 1
Съюзници:: Ally.

Върнете се в началото Go down

Втората зала за маскировка Empty Re: Втората зала за маскировка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите