The Hunger Games rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Началото на гората
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyНед 23 Дек 2012, 17:17 by Атала Палвин

» I am so lonely...
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyНед 09 Дек 2012, 19:08 by Vincent Keller

» Vincent Keller
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyНед 09 Дек 2012, 19:05 by Vincent Keller

» Да съживим форума
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyСъб 08 Дек 2012, 20:37 by Cecily Laroche

» Рогът на изобилието
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyНед 21 Окт 2012, 10:20 by Адриан Дарси

» Езерото до парка
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyЧет 19 Юли 2012, 19:13 by Катрин Блейк

» Коментари за Истинският Кошмар
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyЧет 05 Юли 2012, 18:03 by Чарли Телой.

» Вашите форуми
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyПет 29 Юни 2012, 23:00 by Harley Benton.

» Спам тема.
Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 EmptyСъб 23 Юни 2012, 18:50 by Атала Палвин

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед 10 Окт 2021, 12:15
Top posting users this month
No user

~Екипът~
Главен администратор:
Катрин Блейк:


Администратори:

Първи състезател на Окръг 5:
Емелин Ейнджълс:







Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

4 posters

Go down

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Empty Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

Писане by Емелин Ейнджълс Чет 12 Апр 2012, 18:58

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Tumblr_lidimloZQx1qzfjmqo1_500_large
Емелин Ейнджълс
Емелин Ейнджълс
Окръг 5
Окръг 5

Брой мнения : 72
Join date : 12.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Empty Re: Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

Писане by Емелин Ейнджълс Чет 12 Апр 2012, 19:10

Прибрах се от обяда с Крис вкъщи. И първата ми работа бе да отида до хладилника, за да видя какво мога да си сготвя довечера. Отворих го и... не се изненадах, макар, че нямаше почти нищо. Или поне нищо, което ми се хапваше. Самата аз не знаех, какво искам, но определено нищо от това в хладилника не ми бе по вкуса в момента. Имайки предвид, че преди малко погълнах достатъчно количество храна и за вечерта.
Времето захладня, така че се преоблякох и отново излязох от вкъщи. Последва асансьора с двадесетте му етажа, после паркинга. Не ми се ходеше с колата, но не знаех колко ще пазарувам, а не ми се мъкнеше всичко до вкъщи. Абе ако ми трябваше, щях да си извикам такси, за това не взех колата. И без това бакалията бе на километър-два-три от сградата ми.
Повървях до там, взех си кошница на входа и се започна с обикалянето между щандове и витрини. Без да искам за двадесетина минути напълних 2/3 от кошницата. Ама това си е съвсем нормално за мен. Спрях се, за пореден път, пред витрината със подправките, и по-точно там, където бяха прясните. Ами сега: босилек, самардала, мащерка, риган, кимион.. Пфф, труден избор.
-Ауч... - прекъсня някой разсъжденията ми. Погледнах източника.
Някои невнимателен минувач, разглеждайки щанда зад мен не бе овърнал внимание на стройното ми тяло, и случайно се бе опитал да ме помести.
- Извинявам се! - знаех че вината не е моя, но какво можех да направя. Усмихнах се и взех първото, което ми попадна пред погледа. Риган.
Емелин Ейнджълс
Емелин Ейнджълс
Окръг 5
Окръг 5

Брой мнения : 72
Join date : 12.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Empty Re: Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

Писане by Ерик Скот Чет 12 Апр 2012, 19:37

Малко почивка нямаше да ми се отрази зле.След дълга тренировка във фитнеса реших да си купя цигара и може би един стек бира да отида на някое усамотено място и да прекарам малко време.Разглеждайки по щандовете обаче се сблъсках с някой.
-Извинете.-Измърморих аз, но след това се загледах в нея.Беше доста симпатична.-Ам...Извинете..-Отново.-Този път се загледах в тялото й...ммм беше красива.-Грешката е моя г-це.-Усмихнах се аз
Ерик Скот
Ерик Скот
Окръг 2
Окръг 2

Брой мнения : 32
Join date : 10.04.2012

За героите ви
Име, Години, Окръг:
Съюзници::

Върнете се в началото Go down

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Empty Re: Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

Писане by Лев Андреевич Чет 12 Апр 2012, 19:49

Навлякъл тениска и стари джинси, Лев в момента буташе пазарската количка между щандовете. Имаше си дълъг списък с продукти, които трябваше да занесе вкъщи възможно най- бързо, за да не ядосва домашната си готвачка... всъщност не беше неговия дом, а дома на Кристофър и не беше неговата готвачка, а тази на Крис, всичко беше негово, без дрехите върху Лев, де. Добре, че си имаше малко добричко братче, което да го приютява със и без съгласие. Нямаше къде да ходи, иначе мамичка сериозно щеше да му се скара, да не говорим, че беше изключително неучтиво да отхвърлиш собствената си полу плът и полу кръв. Пък и Андреевич не лежеше изцяло на негов гръб, както сами можете да забележите- пазаруваше сам, със своите пари, колкото и голямо да беше изкушението да набута Крис с още някоя стотачка.
Вторнишкото му, вечерно настроение си личеше от далеч. Свирукаше си някаква непозната за останалите песен, която демонстрираше лудото му, добро настроение. Щеше да си хапва вкусно чили, докато гледа братчето си по телевизията и коментира с второто си Аз грешките му в актьорската игра. Какво по- хубаво за самотна вторник вечер? Е, бе сигурен, че може да си намери много по- големи забавления, но спазваше някакъв кодекс на приличие, докато не минат Великденските празници; не се заблуждавайте, кодекса бе просто защото не изпитваше нужда да прави секс... до вчера. Днес неговото развратно мислене се бе завърнало с пълна сила и нападаше всички потенциално яки какички.
Погледа му се зарея по рафта с вината. Сведе го към листа с изящния почерк на Мария. Десертно вино, значи. Каквото и да беше това, все щеше да го намери по някакъв начин. Пръста му започна да обхожда етикетите, сякаш за да бъде сигурен точно какво чете. Бяло вино, шумящо, тихо, червено. Някакви сортове, между които не разбираше каква бе разликата. Побутваше разсеяно количката пред себе си, без да вижда точно на къде, докато не я бутна в пирамида от бутилки с червено вино, които се заклатиха заплашително и миг по- късно почнаха да падат и да се пръскат на малки стъкълца, оставяйки течността да се разлива свободно по пода в близост на тъмнокоса дама и господин, които очевидно имаха нещо по- важно в момента от това да бъдат атакувани от винено цунами.
Лев Андреевич
Лев Андреевич
Окръг 1
Окръг 1

Брой мнения : 16
Join date : 12.04.2012

Върнете се в началото Go down

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Empty Re: Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

Писане by Настя Пет 13 Апр 2012, 15:09

След поредната безсънна нощ или по скоро ден, сълзите и кошмарите, станах рано, взех си душ и отидох в гората. Това беше едно от местата, където можех да размишлявам на спокойствие и да не се налага да се крия от някой. Рядко някой идваше тук, затова и беше толкова тихо. Вярно, че не беше разчистено и лесно можеше да се спънеш в някой клон или да си надереш краката в тръните, но аз се бях усъвършенствала и знаех как да стъпвам, за да няма такива последици.
Отидох на обичайното място - навътре в гората, където лъчите на луната светеха ярко и осветяваха всичко на около. Винаги седях на извитото дърво или се излежавах на него, огрята от луните лъчи. Когато за пръв път го открих ми беше доста трудно да се кача, но после забих дъски и направих стълбички.
Никога не съм виждала някой(нормален) в тази гора и то точно на това място, но както си лежах на дървото чух стъпки и шум от счупени клончета. Скочих в седнало положение толкова бързо, че за малко да падна върху тръните точно под мен.
- Кой е там!? - попитах уплашено. Почти никой не знаеше как да стигне до тук. Поне така си мислех.
Храстите се разместиха и оттам се показа една сянка със сигорност не беше момиче. Но като се загледах малко по добре забелязах кой беше изкочил от храстите.. Както винаги обичаше да се промъква тихо ..
- Уплаши ме! - казах и слязох бързо по стълбичката на дървото.
- Не очаквах никой тук.... Той ми се усмихна и каза, че няма от какво да се страхувам , а след това ме целуна по челото, и ми каза ,че трябва да ходи на тренировка, а аз поклатих глава и се усетих, че съм сънувала, когато се изправих в леглото, боже беше толкова реално, но всичко това се бе случило преди повече от 4 месеца... Сега се намирах в окръг 1, да от толкова много неща напоследък бях забравила за какво съм тук.. Станах и се измих облекох дрехите си и се усмихнах подобаващо на огледалото, а след това излезнах от къщата и се запътих към местната Бакалия, усмихвайки се на хората покрай,който минавах,. Не след дълго влезнах в бакалията и с една пазарска кошница въртейки се между рафтовете с безалкохолни...
Настя
Настя
Окръг 2
Окръг 2

Брой мнения : 12
Join date : 12.04.2012

Върнете се в началото Go down

Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13 Empty Re: Бакалията на дон Мартин дьо Пиер;; ул. Шапкар 13

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите